Prodej pozemku, Ostatní, 3 m2 novinka

Líšťany, okres Plzeň-sever, Plzeňský

4 000 000 Kč
ID
20936
Hypotéka
Plocha
3 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazit všech
15 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku v krásné přírodě malebné obce Luhov u Líšťan, která se nachází cca 2km od vyhledávané rekreační oblasti Hracholusky. Pozemek má celkovou výměru 3294 m² , ke kterému náleží současně i nádvoří se dvěma budovami (určenými k demolici či rekonstrukci-ubytování )a velká kvalitní stodola, kterou lze využít buďto k ustájení chovných zvířat či jako dílnu k opravě vozidel či jako muzeum vetránů- či jiné podnikatelské aktivity.

Na nádvoří se nachází studna s pitnou vodou, které je dostatek v kteroukoli roční dobu a menší rybník, který je t.č. vypuštěn.
Nepotřebné věci na nádvoří budou průběžně odváženy. Ev. číslo: 20936.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací