Prodej pozemku, Pro bydlení, 2648 m2 novinka

Úlice, okres Plzeň-sever, Plzeňský

2 250 000 Kč
Cena včetně provize zprostředkovatele, právního a realitního servisu.
ID
20944
Hypotéka
Umístění objektu
Polosamota
Plocha
2648 m2
Elektřina
230V
Voda
Studna
Doprava
Autobus
kancelář Plzeň
kancelář Plzeň
722 818 550
k.plzen@reality11.cz
A-reality
Klatovská třída 1078/116
Plzeň 301 00
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej ojedinělého stavebního pozemku o výměře 2.648 m², na polosamotě u malé obce Jezná, na dohled od vodní nádrže Hracholusky (1,5 km), na velmi klidném místě v blízkosti přírody, pouhých 18 km od Plzně (20 minut jízdy) a 11 km od sjezdu dálnice Praha - Rozvadov. Částečně rovinatý a mírně svažitý travnatý pozemek, orientovaný na jihovýchod, s příjezdem po místní asfaltové komunikaci bez jakéhokoliv (ani sezónního) dopravního ruchu. Zadní část pozemku je unikátně lemována přírodním koridorem (zelená rokle se vzrostlými stromy).
Pozemek je územním plánem obce určen k výstavbě bydlení, max. zastavěnost pozemku je 20 % plochy (530 m²). Na pozemku již vybudována nová přípojka elektřiny, vydáno stavební povolení k realizaci vrtané studny (projekt a dokumentace v ceně), kladné vyjádření k možnosti vybudování plynové přípojky (plynovod na hranici pozemku), k dospozici radonový index pozemku, 4x vyjádření o existenci sítí, vytyčovací výkres hranic pozemku, vyprojektována ČOV a sjezd na pozemek, bude schváleno a povoleno (vše zahrnuto již v kupní ceně). Na stavebním pozemku lze dle vlastního projektu v souladu s územním plánem zahájit bez prodlevy stavební řízení a realizaci výstavby. V případě zájmu o rychlou výstavbu bydlení (není podmínkou) lze k pozemku získat a smluvně převzít i nerealizovaný dokončený projekt se stavebním povolením k výstavbě rodinného dvojdomu na tomto pozemku, o dvou oddělených domech (2x 5+kk), s veškerými schválenými náležitostmi (např. ČOV, dva sjezdy na pozemek, atd.). Převzetí projektu a plánované výstavby není podmínkou, na pozemku lze standardně realizovat vlastní výstavbu. Územní plán připouští i další podmíněně přípustná funkční využití plochy pozemku, např. ubytovací zařízení do kapacity 20 lůžek i další stavby (více info v ÚP obce Úlice).
Stavební pozemek se nachází v čisté venkovské lokalitě bez průmyslového znečištění, s okolními lesy, zejména však v blízkosti vyhledávané přírodní a rekreační oblasti Hracholuské přehrady, s rozsáhlými možnostmi sportovního a rekreačního vyžití. Dopravní spojení z Jezné do Plzně autobusem, vlaková zastávka Plešnice vzdálena od pozemku jen 1,5 km (trať Praha-Plzeň-Cheb).
Skvělá příležitost pro vybudování rodinného či rekreačního bydlení s možností různorodého využití další plochy pozemku, v klidné venkovské lokalitě v blízkosti přírody, a současně se skvělou dostupností krajského města s veškerou potřebnou občanskou vybaveností.
Financování koupě možné hypotečním úvěrem, zařídíme v rámci prodeje na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 20944.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací