Prodej domu, Činžovní, 178 m2 novinka

nám. Republiky, Horní Slavkov, okres Sokolov, Karlovarský

3 150 000 Kč
ID
22098
Hypotéka
Užitná plocha
178 m2
Zastavěná plocha
178 m2
Plocha pozemku
737 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
4
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
124 KWh/m2/rok
Balkón
Ano
Garáž
Ne
Robert Izak
Robert Izak
777 240 246
izak@reality11.cz
Richmond
Karla Engliše 13
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Pokračujeme se zajímavým seriálem VÝNOSOVÉ NEMOVITOSTI - postupně vám přineseme 6 zajímavých výnosových nemovitostí v různých cenách ale vždy s velmi zajímavým výnosem! SLEDUJTE NÁS - VYPLATÍ SE TO!

*2*

Horní Slavkov, šance na expanzi v prázdném činžovním domě, zvýšit počet bytů z deseti na 14!
Činžovní bytový dům se zastavěnou plochou 178m²v centru obce u náměstí je určen k celkové rekonstrukci a nabízí tak uspořádání v souladu s představami nového majitele. Je též možno využít již schválený projekt na stavbu 10-ti bytových jednotek. Rekonstrukce domu byla provedena částečně před mnoha lety, poté byl pronajímán sociálně potřebným skupinám. Lze navázat na prvky, které zůstaly z předchozí rekonstrukce zachovány - částečné zateplení, část vyměněných oken za plastová, elektro rozvody. Dům je celý podsklepený. Třípatrová budova také nabízí rozlehlý půdní prostor, vhodný pro další vestavbu. Nemovitost stojí na vlastním pozemku a patří k ní i vedlejší nezastavěný pozemek, který byl dříve využíván k podnikání jako parkoviště a autobazar. Na pozemku vedle domu je možno přistavět další bytové jednotky. Schopný investor si zajistí dotaci z evropských fondů. Ev. číslo: 22098.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací