Prodej domu, Činžovní, 365 m2 novinka

Kpt. Jaroše, Kraslice, okres Sokolov, Karlovarský

5 460 000 Kč
ID
22108
Hypotéka
Užitná plocha
365 m2
Zastavěná plocha
150 m2
Plocha pozemku
365 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
4
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
224 KWh/m2/rok
Balkón
Ano
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Robert Izak
Robert Izak
777 240 246
izak@reality11.cz
Richmond
Karla Engliše 13
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
19 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Pokračujeme v seriálu výnosové nemovitosti v západočeském kraji.

Výnosová nemovitost č.3

Jedná se o bytový dům přístupný z více směrů po zpevněné komunikaci, mj. ul.kpt. Jaroše, těsně u vlakové zastávky. Jedná se o samostatně stojící dům, přístupný z více směrů po zpevněné komunikaci, mj. ul. kpt. Jaroše, těsně u vlakové zastávky. Stavba je zapuštěna do svahu, dvě podlaží jsou zčásti zcela pod terénem, vede k nim dvoje venkovní schodiště, mají samostatný vstup z chodníku z jihovýchodní strany a byly užívány jako restaurace s vinárnou a druhý vstup ze severozápadní strany ze zahrádky do jednoho sklepa. Druhá dvě podlaží jsou celá nad terénem, mají vstup z předzahrádky z jihozápadní strany a obsahují v 1. NP původně byt 2+1, naposledy šicí dílna a v 2. NP byt 3+1. Volná dvoupatrová – mezonetová půda s přípravou na vestavbu. Dům je napojen na elektro, vodovod, kanalizaci a plyn. Bytový dům má čtyři podlaží, zastřešený sedlovou střechou. Dům je z roku 1889, prvky dlouhodobé životnosti jsou převážně původní, v roce 1994-1995 byla provedena modernizace bytů a částečná rekonstrukce restaurace se zázemím, byly provedeny rozvody vody, kanalizace, vytápění, elektroinstalace, oprava omítek, sociální zařízení, kuchyně, oprava podlah a fasády, v roce 2007 byla osazena plastová okna a vchodové dveře, v roce 2009 střešní krytina a klempířské prvky, před osmi lety byla provedena kompletní rekonstrukce bytu 3+1 v 2.NP, byl přebudován byt 2+1. V současnosti je dům připraven po jednoduchých vnitřních úpravách k svému účelu – pronájem bytových jednotek a v přízemí restaurace. V přízemí je též prostorná garáž, jejíž vjezdová vrata byla nahrazena vstupními dveřmi a zbytek byl vyzděn. Lze bez problému vrátit původnímu účelu. Celkem 3 bytové jednotky a restaurace v přízemí, zajímavá možnost vlastní výnosové nemovitosti, která generuje zajímavý zisk. Ev. číslo: 22108.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací