Prodej domu, Rodinný, 363 m2 novinka

Tovární, Kraslice, okres Sokolov, Karlovarský

1 150 000 Kč
ID
20525
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
363 m2
Zastavěná plocha
140 m2
Plocha pozemku
363 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
3
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ano
Jiří Havelka
Jiří Havelka
733 253 970
havelka@reality11.cz
Richmond
Karla Engliše 13
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu, který je částečně podsklepený, o dvou nadzemních podlažích, částečně využitým podkrovím.
Stavební parcela o výměře 376m 2 (zastavěná plocha a nádvoří) - zastavěný rodinným domem a kolnou, nezastavěná část je volným pozemkem.
Užitná plocha RD: 250 m², Zastavěná plocha RD 140 m², Plocha pozemků celkem 376 m². Nemovitost je určená k rekonstrukci. Kraslice leží na území okresu Sokolov a náleží pod Karlovarský kraj. Jedná se o oběc s rozšířenou působností. Kraslice se rozkládají asi dvacetdva kilometrů severozápadně od Sokolova. Celá oblast se někdy z turistického hlediska nazývá také Západočeský lázeňský trojúhelník. Ev. číslo: 20525.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací