Pronájem komerčního objektu, Sklady, 176 m2 novinka

Pod Špičákem, Česká Lípa, okres Česká Lípa, Liberecký

10 000 Kč za měsíc
+popl. 1000Kč
ID
21666
Umístění objektu
Okraj obce
Užitná plocha
176 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Elektřina
230V
Vytápění
Lokální elektrické
Doprava
Autobus
Garáž
Ano
Jitka Kučerová
Jitka Kučerová
607 769 881
j.kucerova@reality11.cz
Českolipsko
Mikulášská 184/4
přízemí
Česká Lípa 470 01
Zobrazit všech
23 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují v ulici Pod Špičákem v areálu firmy Elektrouniversal sklad s kanceláří vhodný např. pro autoservis, dílny, sklady se zateplenou kanceláří uvnitř prostoru. Je zde přivedena přípojka na rozvod vody a kanalizace. V prostoru skladu je rozvod tlakového vzduchu, regály. Wc plus příslušenství je v hlavní budově areálu a je součástí nájemní smlouvy. 230 a 400V. Příjezdová cesta u budovy ve dvoře je zastřešena a má cca 62 m² plochy, výška 4m. Sklad disponuje ještě jedním patrem, kde je možnost dalšího skladování. Lze si pronajmout po domluvě i kanceláře v hlavní budově. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 21666.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací