Nemovitosti

exkluzivně prodej bytu 3+1+L v osobním vlastnictví pět minut pěší od náměstí Míru v Novém Boru. Pokud hledáte klidné bydlení v turisticky vyhledávaném městečku s blízkosti centra, garáží zeleně s kompletní občanskou vybaveností, pak je ulice Rumburských Hrdinů to pravé pro Vás. Byt je umístěn ve třetím patře panelového domu s výtahem. Velikost bytu je krásných 75m² s praktickou lodžií. Patří k němu podíl v sušárně a sklepní kóje. Kuchyň prošla kompletní rekonstrukcí společně s vodo-instalací a částečně zde byly měněné i rozvody elektřiny s novou pojistkovou skříní.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Dům je udržovaný a v dobrém technickém stavu s novou sedlovou střechou.

Vnější omítky bytového domu sice nejsou zateplené, ale dům je z panelů poslední generace. Tyto panely obsahují polystyrenovou vložku,
která se stará o dobré termoizolační vlastnosti celého domu. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly. V těsné vzdálenosti je výborná občanská vybavenost jako škola, školka, lékař, lékárna, zastávka MHD, vedle domu potraviny a za ním moderní oplocené dětské i sportovní hřiště. Ohřev vody a vytápění je zajištěno dálkově. Bezproblémové parkování u domu. Byt nabízí klidné bydlení ve vyhledávané lokalitě.

Pomůžeme se zajištěním financování za výhodných podmínek. Byt bude od 1.3.2023 prázdný. V případě zájmu investora je možné byt rychle pronajmout a čerpat tak ihned tržní nájemné. Platby SVJ pro čtyři osoby jsou jen 5.286,- Kč + elektřina a plyn, přepis pohodlně zařídí makléř. Fond oprav akumuluje cca 5,5mil,-Kč, které by se dali v budoucnu použít třeba na novou fasádu. Vzhledem k izolačním vlastnostem domu, hezké částce ve fondu oprav, občanské vybavenosti, vyhledávané klidné lokalitě a docházkové vzdálenosti do centra města. Doporučujeme! Ev. číslo: 25072.

75Podlahová plocha
3+1+LDispozice
50Garážové stání
123 mZastávka MHD
500 mCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 064 124
norek@reality11.cz
Jindřicha z Lipé 113/4
3. patro
Česká Lípa 470 01
Českolipsko
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT