Prodej pozemku, Trvalý travní porost, 1519 m2 novinka

Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, Liberecký

1 650 000 Kč
Včetně poplatků a právního servisu.
ID
20715
Hypotéka
Plocha
1519 m2
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Dr. Milady Horákové 292/51
Liberec 7 460 07
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují ve výhradním zastoupení prodej pozemku parc.č. 334/2 aktuálně vedený jako trvalý travní porost o výměře 1519 m² v obci Malá Skála, k.ú. Mukařov, okres Jablonec nad Nisou. Pozemek dle informací stavebního úřadu určen k zastavění rodinným domem je umístěn mezi rodinnými domy již postavenými. K pozemku již přivedena elektřina a voda, je svažitý s přístupem z hlavní silnice, kanalizace v obci není. Velkou devízou je panoramatický výhled na Krkonoše a údolí. Výjimečné místo pro klidné bydlení s krásným výhledem a dobrou dostupností. Pro více informací kontaktujte makléře Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 20715.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací