Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 58 m2

Jánská, Liberec, okres Liberec, Liberecký

6 000 Kč za měsíc
+ zálohy za služby celkem 3.000 Kč + jistota 2x nájemné + provize RK 1x nájemné bez DPH 21%
ID
22635
Užitná plocha
58 m2
Konstrukce
Skeletová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Jeronýmova 62/24
Liberec 7 460 07
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kanceláří v centru města Liberec, ul. Jánská. Samotné prostory se nacházejí v 1. patře komerčního objektu, který slouží jako OFFICE Centrum. Jedná se o dvě průchozí kanceláře o velikosti 58 m², možnost odkupu za zůstatkovou hodnotu současného vybavení. Vytápění je realizováno místním zdrojem plynového topného média prostřednictvím teplovodních radiátorů, TÚV je zajišťována plynovým zásobníkem a je součástí ceny za sjednané služby dodávané spoluvlastníkem objektu, které na tento prostor vycházejí v částce 3.000 Kč. V ceně jsou obsaženy další zálohy za energie jako elektřina v jednotce, ve společných prostorech, správa nemovitosti, úklid. Volné po dohodě ihned. Pro více informací kontaktujte makléře Reality 11 Liberecko. Ev. číslo: 22635.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací