Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 90 m2

Barvířská, Liberec, okres Liberec, Liberecký

15 000 Kč za měsíc
+popl. 3500Kč, + náklady na energie + jistota 2x nájemné + provize RK
ID
20492
Užitná plocha
90 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Jeronýmova 62/24
Liberec 7 460 07
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem kompletně rekonstruovaných prostor v přízemí cihlového domu o velikosti 90 m² v samém centru města Liberec ul. Barvířská.

Dvě samostatné místnosti vzájemně propojené. Možné všestranné využití jako bar, kavárna, cukrárna, obchod, kanceláře, pobočka společnosti, klub, fit centrum, cvičení, dětský koutek s kavárnou a jiné služby. V prostoru samostatný nový plynový kotel. Sociální zázemí dle norem - pánské a dámské toalety, personální sociální zázemí, místnosti s původními klenbami, nové rozvody topení, elektřiny, vody a odpadů.

Připraveno k provozu s vlastním konceptem ihned. Nájemné uvedeno bez DPH v případě plátce. Pro více informací kontaktujte našeho makléře Realty11 Liberec. Ev. číslo: 20492.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací