Prodej pozemku, Pro bydlení, 3256 m2 sleva

Drahobuz, okres Litoměřice, Ústecký

307 Kč za m2
cena k jednání, vč. provize RK
ID
20394
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
3256 m2
Doprava
Autobus
Pavel Klouček
Pavel Klouček
777 269 906
kpreal@reality11.cz
KP-real
Sovova 56/1
Litoměřice 412 01
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují ke koupi slunnou stavební parcelu o výměře 3256 m² v malé obci Strážiště, poblíž Drahobuze. Klidné místo se nachází na okraji malé obce ve velice mírném svahu s výhledem do okolní krajiny v zajímavé lokalitě mezi Českým středohořím a Kokořínskem. V blízkosti jsou lesy, louky, možnosti koupání, turistické a cykloturistické stezky s množstvím přírodních a kulturních pamětihodností. Obec je dobře dostupná po slepé zpevněné asfaltové komunikaci. Pozemek je přístupný přes veřejnou plochu v majetku obce. V této ploše se nachází vedení vodovodu a elektřiny, přípojky k pozemku buduje vlastník ve své režii. Velkorysý pozemek je možné využít pro bydlení i rekreaci, pěstování plodin, pro chov koní, psů apod. Součástí prodeje je rovněž podíl na soukromém pozemku - příjezdové komunikaci. Je rovněž možné odkoupit i vedlejší parcelu o stejné výměře (3256 m²) za cenu 599,- Kč/m² (k jednání). Vzdálenosti: Litoměřice – 17 km, Máchovo jezero – 35 km, Praha – 62 km, dálnice D8 – 20 km. Ev. číslo: 20394.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací