Prodej komerčního objektu, Sklady, 2893 m2 novinka

Wolkerova, Postoloprty, okres Louny, Ústecký

7 000 000 Kč
cena k jednání
ID
23054
Hypotéka
Užitná plocha
2893 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
233 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Zobrazit všech
15 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej historické stavby, jejíž stáří se předpokládá na rok cca 1870 , kdy byl přestavěn i bývalý Schwarzenberský pivovar v Postoloprtech. Stavba původně sloužla jako pivovarský sklad a byla součástí areálu uvedeného pivovaru. V posledních letech byla stavba uzžvána jako pěstírna žampionů, aktuálně je několik roků volná, nevyúžívaná. Stavba se nachází na rovinném a z části svažitém pozemku, zástavba je zhruba obdelníkového tvaru.
Zděná dvoupodlažní stavba masivního provedení, podsklepená, s jedním nadzemním podlažím. Stavba je rozsáhlého obdelníkového půdorysu, s vystupující jižní částí. Stropy jsou převážně zděné klenbové, částečně chybí, zastřešení je sedlovými střechami, zastřešení bočních lodí má pultový tvar, s nosnou dřevěnou vázanou nebo sbíjenou konstrukcí. Přístup do objektu je ze západní a východní strany, přístu do sklepních prostor též ze severovýchodní strany.
1.PP obsahuje příčnou chodbu, dva manipulační prostory, tři protáhlé sklady - koje a další tři skladovací protory (pěstební koje). 1 NP obsahuje manipulační chodbu, skladovací prostor, bývalou ,, ledárnu ,, další skladovací prostor se spojovací místností, místnosti technického zázemí.
Budova je momentálně označena jako zemědělská stavba - svým stavebně technickým provedením a dispozičním uspořádání je stavba vhodná k uvedené rostlinné výrobě a jako sklad zemědělských produktů.
Momentálně se čeká na vydanou změnu užívání .
Inženýrské sítě : elektřina, kanalizace, plynovod Ev. číslo: 23054.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací