Město Lipnice nad Sázavou

RODINNÝ DŮM NA PRODEJ

pozemek 1653 m2

4.800.000,- Kč

POPIS A PARAMETRY NEMOVITOSTI

342 m2Podlahová plocha
6+2Dispozice
35 m2Garáž
2xBytová kednotka
1318 m2Zahrada

Reality 11 Vám zprostředkují koupi zajímavého dvougeneračního rodinného domu v obci Lipnice nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod. Jedná se o pečlivě udržovaný podsklepený dvougenerační rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími. V domě se nacházejí dvě bytové jednotky jejichž dispozice jsou níže detailně popsány. Jako součást domu Vás jistě bude zajímat garáž (35m²) s přiléhající dílnou(14m²), dále pak sklepní prostory (34m²) a samozřejmě rozlehlá a útulná zahrada (1318m²) s venkovním posezením. Celý dům je ve velmi dobrém technickém stavu, v minulosti prošel kompletní rekonstrukcí. Došlo na výměnu střešní krytiny, stropů, podlah, rozvodů vody a elektřiny. Z inženýrských sítí jsou k dispozici elektřina (220, 380V), obecní vodovod a vlastní studna, plyn přivedený na hranici pozemku a odpady svedené do jímky.

1. nadzemní podlaží (197m²)
Zde se nachází rozlehlá bytová jednotka 3+1 se vstupní chodbou, zádveřím, koupelnou, chodbou, WC a krásnou zimní zahradou, která přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Dále navazuje již zmiňovaná garáž s dílnou a vstup na zahradu. Vytápění v této části domu je řešeno kachlovými kamny na tuhá paliva. Na případné přitápění jsou k dispozici akumulační kamna. Proudění teplého vzduchu po celém domě zajišťuje kvalitní rekuperace.

2. nadzemní podlaží (145m²)
V podkrovní části domu se nalezneme krásný byt 3+kk s chodbou a dvěma koupelnami s WC. Vytápění je zde ústřední a zajišťuje ho elektrický kotel. Jedná se o plnohodnotnou bytovou jednotku. Lze i rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky.

Rodinný dům je možné využít, jak k trvalému bydlení, k rekreaci nebo k provozování ubytování pro turisty, kteří hojně navštěvují město Lipnice nad Sázavou, spojené s Jaroslavem Haškem a dominantou města Lipnickým hradem.

Ve městě Lipnice nad Sázavou vám bude k dispozici: škola, školka, restaurace, obchody, nebo třeba lékař.
Město Lipnice se nachází v krásném prostředí kraje Vysočina, v blízkosti a velmi dobrou dostupností do větších měst, 8km Světlá nad Sázavou, 12km Humpolec, 15 km Havlíčkův Brod

K dispozici máme také 3D virtuální prohlídku nemovitosti, na vyžádání zašleme odkaz. S případným financováním Vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu o více informací, prohlídku, více fotografií, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 20267.

Fotogalerie

SLUŽBY PRO KUPUJÍCÍ

Hledáte týden, dva, měsíc, čtvrt nebo půl roku a pořád se Vám nedaří nemovitost najít? Nebo jste ji našli a nechce se Vám …. My Vám pomůžeme. Buď najdeme přesně to, co hledáte, nebo za Vás vše ostatní vyřídíme.Služby -Pro kupující: Rádi pro Vás vyhledáme nemovitost každého druhu a postaráme se, aby splňovala Vaše požadavky. V případě, že už jste ji našli sami, zprostředkujeme za Vás všechny obchodní náležitosti a zajistíme hladký průběh celé koupě.Hledáme nemovitosti na míru Zajistíme financování. Zajistíme pro Vás kvalitní právní služby.

SLUŽBY PRO KUPUJÍCÍ

Pro prodávající: Pokud se svěříte realitním makléřům ze sítě Reality 11, máte zaručenou stoprocentní péči. Každému z Vás se budou individuálně věnovat. Udělají maximum pro to, aby Vaši nemovitost prodali, co možná nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu. Makléři přesně ví, jak zefektivnit inzerci, aby o ni byl největší zájem.

HYPOTÉKY A FINANCOVÁNÍ

Často je pro spoustu lidí právě hypotéka jedinou šancí, jak získat peníze na nemovitost. Jak ale vybrat správnou hypotéku? O co se při výběru zajímat? Celá řada lidí tohle neví a tápe. Hypotékou nemusí lidé jen vyřešit problém jak zaplatit třeba byt, který chtějí koupit, ale mohou jí využít i na rekonstrukci nemovitosti. Jak postupovat, na co se zaměřit, jaká hypotéka je pro Vás nejlepší a jakou dostanete úrokovou sazbu – s tím vším Vám pomohou naši odborníci. Jsou to specialisté ze Světa financí. Na nic nezůstanete sami. Celým náročným procesem Vás provedou a budou stát po Vašem boku.

Kontakt na makléře

608 711 656
duben@reality11.cz
Nerudova 452
Humpolec 396 01
Václav Duben
Domluvit prohlídku