Prodej pozemku, Pro bydlení, 1250 m2

Borová, okres Náchod, Královéhradecký

3 900 000 Kč
ID
24838
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1250 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Ing. Dana Židek
Ing. Dana Židek
776 303 262
zidek@reality11.cz
Camelot Náchod
Masarykovo náměstí 44
Náchod 547 01
Zobrazit všech
41 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemku-stavební parcely v obci Borová u Náchoda. Pozemek se nachází na horním okraji obce, na celoročně slunném místě. Nemovitost se prodává se zahradním plechovým domkem; s platným stavebním povolením, stavba byla zahájena. Svrchní skrývka kvalitní zemědělské půdy byla ze zákona shrnuta a je uložena na pozemku k případné potřebě pěstování, zahradničení, dorovnání terénu. Součástí prodeje je stavební projekt na stavbu roubenky. V blízkém i vzdálenějším okolí jsou postaveny pouze nízké stavby, moderní rodinné domy, případné vyšší budovy (max.třípodlažní) jsou situovány v nižší nadmořské výšce obce a nebrání výhledu v celých 360°.
K pozemku vede věřejná asfaltová příjezdová komunikace. Stavební parcela je zasíťována. Pozemek je v osobním vlastnictví, zatížen zástavním právem smluvním. Na pozemek je přivedena voda pouze pro stavbu (není zbudována šachta).
V obci Borová je zbudován vodovod a kanalizace pro celou obec. Plyn do obce není zaveden. Služby: škola mateřská (3-6let) a ZŠ 1-9.třída se školní jídelnou, pošta, zdravotnické zařízení - ordinace pro dospělé, pediatr, stomatologie poskytuje sousední městys Nový Hrádek, popř. Olešnice v Orlických horách nebo okresní město Náchod, kde jsou k dispozici všechny veřejné služby. V zimním období jsou komunikace udržovány čisté a bezpečně sjízdné.
Obec Borová se nachází v okrese Náchod v Podorlické pahorkatině (podhůří Orlických hor) v nadmořské výšce 630 m.n.m.; leží 14 km od okresního města Náchod a při hranici s Polskem, žije zde 215 obyvatel.
Dominantou obce je kaple Božského srdce Páně. Borová a její okolí nabízí bydlení v krásné přírodě, na čistém vzduchu. K výletům do blíkého okolí zve rozhledna na Šibeniku (nový Hrádek), na Sendraži; okolí je protkáno cyklostezkami, je to ráj houbařů a nejen milovníků přiírody.
Nabízím prohlídku. (dokumenty: stavební povolení, stavební projekt.. jsou k nahlédnutí u makléře) Ev. číslo: 24838.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT