Prodej pozemku, Zahrada, 393 m2 novinka

Kramolna, okres Náchod, Královéhradecký

600 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
26602
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
393 m2
Doprava
Autobus
Ing. Dana Židek
Ing. Dana Židek
776 303 262
zidek@reality11.cz
Camelot Náchod
Masarykovo náměstí 44
Náchod 547 01
Zobrazit všech
15 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej zahrady na mírném celodenně slunném svahu s orientací J, JZ. Zahrada je součástí zahrádkářské kolonie v obci Kramolna (Náchod). Zahrada disponuje dvěmi dřevěnými kůlnami stojící na patkách s rozdílným využitím: první obytná, druhá klasická kůlna + kadibudka (suché wc) zajišťují zahradě pravý komfort přírody. Zahrada je velmi kvalitně udržována, vysázené jsou ovocné stromy, květiny, ve svahu pod kůlnou je skalničkami hezky osázená skalka a vše je vkusně sladěné. Na zahradu je přivedena voda, elektřinu je možné dovést z cca 30m vzdálené rozvodné skříně s volnou kapacitou připojení. Vytápění obytné kůlny není zajištěno. Přístup na zahradu po zpevněné pěšině od 50m vzdálené zastávky autobusu, kde je možné celodenní parkování. Příjezd k zahradě není možný. Na zimní období (cca 11-3) se zavírá v celé zahrádkářské kolonii vodovodní řád. Roční poplatek Obecnímu úřadu Kramolna ve výši 600 Kč za svoz komunálního odpadu. Nejlépe, v případě zájmu, přijďte si vkusnou, udržovanou zahradu, nacházející se v blízkosti lesa, prohlédnout. Ev. číslo: 26602.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT