Prodej pozemku, Pro bydlení, 6000 m2 video

Kladruby nad Labem, okres Pardubice, Pardubický

3 900 000 Kč
cena je kompletní
ID
23093
Plocha
6000 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Filip Hecl
Filip Hecl
723 063 725
hecl@reality11.cz
Home
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Spustit video
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej několika pozemků, které tvoří funkční celek o celkové výměře cca 6 000 m², z čehož pozemek o výměře 912 m², po změně územního plánu, bude veden jako stavební s možností výstavby objektu pro účely bydlení, vedený jako rekreační, tedy pro výstavbu chaty či mobilheimu. Další část pozemku o výměře cca 1500 m² se po změně územního plánu změní na „plochu zeleně - soukromé a vyhrazené“, tedy plocha pro zřízení hospodářského zázemí. Nový územní plán z roku 2017 zatím není schválený. Nicméně ke změně by mělo dojít v blízké době. Veškeré výše zmíněné informace si lze ověřit u starostky obce v Kladrubech nad Labem.

Pozemky jsou momentálně využívané pro výsadbu dřevin a jsou k těmto účelům od životního prostředí schválené. K pozemkům vede obecní cesta podél potoka. Elektřinu a obecní vodu by bylo možné po dohodě s majitelem prodávajících pozemků přivést na nově vzniklý stavební pozemek, přes jeho usedlost, která s pozemky bezprostředně sousedí, nebo lze realizovat na pozemku vlastní studnu. Kanalizace se v obci bude budovat.

Tyto pozemky se nacházejí ve vesnici Bílé Vchynice, které spadají pod Kladruby nad Labem a jsou vzdálené necelých 6 km od sjezdu na dálnice D11, konkrétně 62 km.
V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23093.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT