Prodej pozemku, Pro bydlení, 802 m2 rezervováno

Nad Hájkem, Turnov, okres Semily, Liberecký

1 990 000 Kč
Skvělé umístění s panoramatickým výhledem.
ID
20714
Hypotéka
Plocha
802 m2
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Dr. Milady Horákové 292/51
Liberec 7 460 07
Zobrazit všech
20 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují ve výhradním zastoupení prodej výjimečného pozemku parc.č. 316/3 aktuálně vedený jako trvalý travní porost o výměře 802 m² v obci Mašov u Turnova. Pozemek se nachází v chráněném území Českého ráje a dle vyjádření stavebního úřadu je určen k zastavění rodinným domem vesnického typu. Na pozemku se nachází obyvatelná rekreační chata ve velmi dobrém stavu, ovocné stromy a okrasné dřeviny, pozemek oplocený, který se nachází ve slepé ulici ve velmi klidné části obce u lesa s panoramatickým výhledem na město Turnova a Ještědský hřeben, cca 500 m k vyhlídce Hlavatice a k začátku Zlaté stezky Českého ráje. K pozemku bude přivedena na náklady distributora elektřina, kanalizace na hranici pozemku, vodu je nutné přivést se sousedního pozemku, kdy je vydán písemný souhlas vlastníka. Výjimečné místo pro klidné bydlení s krásným výhledem. Takové pozemky se v této lokalitě běžně nenabízejí. Pro více informací kontaktujte makléře Reality11 pobočka Liberec. Ev. číslo: 20714.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací