Prodej ostatní, Jiný, 300 m2 rezervováno

Kostelec, okres Jihlava, Vysočina

950 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
24699
Užitná plocha
300 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
300 KWh/m2/rok
Doprava
Vlak, Autobus
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi objektu garáže s pozemkem o celkové ploše 300m². Stavba se nachází v centru obce Kostelec u Jihlavy, kde příjezd na pozemek je po nově vybudované obecní asfaltové komunikaci. Jedná se o novou lokalitu pozemků na výstavbu rodinných domů. Aktuálně je stavba využívána na skladování a parkování. Stavba a pozemek je v lokalitě, která je v územním plánu jako plocha SV - plochy smíšené obytné venkovské. Hlavní využití území: smíšené území pro komerční obslužnou sféru a nerušící výrobní činnosti spojené s bydlením. Přípustné využití: stavby pro bydlení, zahrady související s funkcí bydlení, doplňkové stavby a činnosti související s funkcí bydlení na pozemcích staveb hlavního využití, například garáže, přístřešky, bazény, pergoly, skleníky, kůlny, oplocení. Obec Kostelec se nachází v okrese Jihlava v Kraji Vysočina. Žije zde 905 obyvatel. V případě zájmu o více informací o osobní prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 24699.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT