Prodej komerčního objektu, Ubytování, 390 m2

7 500 000 Kč

Nemovitost

Reality 11 Vám zprostředkují koupi penzionu U Modrého Zvonku na nám. Svobody č.p. 88. s kuchyní a restaurací, v létě s předzahrádkou s 24 místy k sezení a 6 stoly, dvěma slunečníky. Nemovitost prošla před 25 lety celkovou rekonstrukcí v ceně cca přes 10.000.000 Kč. V restaurací 32 míst k sezení, 9 stolů. Kapacita ubytování 19 osob, 1x jednolůžkový pokoj se soc. zařízením, 5x dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, 1x apartmán manželská postel a 2x přistýlka. V každém pokoji sprcha  nebo vana se sprchou a WC. Dále pak v prvním patře úklidová místnost, ve druhém patře další úklidová místnost a kotelna s plynovými kotly na zemní plyn, v celém objektu rozvedeno ústřední topení. Střecha eternit, půda zateplená, dřevěná euro okna a dveře dělané na zakázku, včetně schodiště, vše ze dřeva, barového pultu a hotelového vchodu a vchodu do restaurace. Prodáváno i s vybavením restaurace, kuchyně, dvě nerez myčky skla a nádobí, vodní fritézy, lednic a mrazáků, presovače, vybavení pokojů. Rýny, okapy, chrliče, oplechování štítů střechy vyrobeny z mědi, na fasádě na zakázku vykovaný reklamní štít se světelnou reklamou. Ceny energií / měsíc, el.e. 2 100,- Kč, plyn 2 660,- Kč, voda 500,- Kč, telefon pevná linka plus wifi v celém objektu i na předzahrádce za 800.- Kč. Za budovou oplocený pozemek se zámkovou dlažbou, příjezdovou bránou a vstupní brankou, 3/4 domu jsou dva prostorné sklepy s přístupem v přízemním schodištěm, za budovou sklepní výtah s vybetonovanou šachtou, celý sklep betonová dlažba. 230 a 400W v mědi, lapač tuků, připojení na městskou kanalizaci a vodovodní řád města. Penzion inzeruje na Penziony.cz, Hotel.cz, Booking.com. Kontakty na tyto novému majiteli budou předány. Prodávající pomůže novému majiteli s rozjezdem penzionu.
Penzion se prodává včetně vnitřního vybavení tak jak je na fotkách zachyceno, prodávající vše v penzionu zanechá.
Kalkulace provozu, kolik penzion vydělává bude při prohlídce zájemci předáno.
Před a za penzionem spousta vybudovaných parkovacích míst s městským monitoringem, parkování zdarma, vybudované a oplocené dětské hřiště, zrekonstruované kino, pošta, infocentrum, radnice, obchůdky, muzeum atd., vše v blízkém okolí.

Web nemovitosti s dalšími informacemi.:

http://modryzvonek.eu

Ev. číslo: 23637.

390m²Podlahová plocha
8 pokojů
20Parkovacích stání
200 mZastávka autobusů
50 mCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 613 774
drimal@reality11.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT