Prodej domu, Rodinný, 200 m2

9 500 000 Kč

O nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují ve výhradním zastoupení, prodej vysoce atraktívní nemovitosti, 200 m², pozemek 11726 m², 5+kk + 2x tech. místnost + garáž + stodola + les + orná půda (stavební pozemek) + 2 x příjezdová komunikace v žádané oblasti Žermanické přehrady, obec Lučina.

Dům pro náročnou klientelu, ve kterém se vám bude úžasně bydlet a nebude se vám z něj chtít odjíždět ať už za prací či na dovolenou. Splňte si svůj sen o bydlení ve stoletém domě po kompletní kvalitní rekonstrukci, s velkolepým pozemkem, vlastní příjezdovou cestou (1/2podíl) a druhou v 100% vlastnictví, na polosamotě, s vlastním lesíkem a přímým přístupem k Žermanické přehradě.

Samotný dům je zděný na kamenných základech. K dokonalosti schází pouze dokončit fasádu a dům okamžitě postoupí o další level.

Technické data v kostce:
Okna kvalitní, plastová, sedmikomorová s trojskly. Vytápění řešeno dvěma zdroji a to tepelným čerpadlem vzduch voda (švédská značka Nibe 10 Kw), teplovodním krbem v obývacím pokoji (Hoxter 10 Kw). V přízemí podlahové vytápění, v patře radiátory. Na zateplené sedlové střeše kvalitní krytina z pálené tašky. Zdroj vody obecní vodovod a vlastní, jak jinak než kvalitní, voda ze studny. Příjezdová komunikace 2x (jedna ½ podíl, druhá 100% vlastnictví).

Dispozice:
Dispozičně je tento dům řešen jakožto 5+kk, s prostornými pokoji, z obývacího pokoje přístup na terasu a zahradu.
• 1NP: Zádveří, předsíň, vstup do garáže, prostorný obývací pokoj (srdce domu) s kuchyňským koutem, krbem, vstupem na terasu, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, 2 x technická místnost.
• 2NP: Chodba, 2x pokoj (dětský nebo k jinému využití), menší pokoj (pracovna), koupelna s vanou, WC.

Pozemky:
• Dům má zastavěnou plochu cca 130 m², užitnou cca 200 m², celková plocha pozemku činní úžasných 11726 m².
• Pozemek kolem domu sloužící jakožto zahrada: ‬ 2058 m² + 1569 m² lesní pozemek mezi domem a Těrlickou přehradou, celkem tedy ‬ 3627 m².
• Pozemek o velikosti ‬ 8463 m² veden jakožto orná půda, v minulosti povolena 30 % zastavitelnost. V současnosti požádáno o aktuální stanovisko (značná časová prodleva k vyjádření kompetentního úřadu z důvodu nouzového stavu).
• Příjezdové komunikace celkem 459 m².
• Na pozemku (zahradě) stojí samostatná, 90 m², zděná, hospodářská budova, kterou je možno využívat k parkování, uskladnění strojů, nebo jakožto stáje atd…

Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme v současné době k dispozici dle zákona tedy zatím uvedena kategorie G.
Zajištění výhodného financování v ceně.

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 20721.

130 m2Zastavěná plocha
5+kkDispozice
11726 m²Pozemek
90 m2Stodola
1,6 kmMHD

Fotogalerie

Kontakt na makléře

607 773 774
hlavenkova@reality11.cz
Domluvit prohlídku