Prodej komerčního objektu, Výroba, 19042 m2 novinka

Putimov, okres Pelhřimov, Vysočina

ID
26517
Umístění objektu
Polosamota
Užitná plocha
19042 m2
Zastavěná plocha
4118 m2
Plocha pozemku
19042 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
400 KWh/m2/rok
Elektřina
230V, 380V
Vytápění
Jiné
Konektivita
Telefon, Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Garáž
Ano
Zobrazit všech
74 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej komerčního areálu 3.879m², pozemek 19.042m², Obec Putimov, okres Pelhřimov

Naše společnost Vám zprostředkuje koupi komerčního areálu s pozemky o celkové ploše 19.042 m². Jedná se o rozlehlý komerční areál (bývalé zemědělské družstvo), skládající se ze čtyř samostatných staveb, vzájemně propojených. Z toho dvě budovy jsou původní a nyní jsou využívány jako skladovací prostor (po částečné rekonstrukci – nové podlahy). Další dvě budovy jsou novostavby: jedna z nich je využívána jako administrativní budova a druhá jako skladovací a výrobní prostor (technické vybavení na čištění obilnin a máku).

V jednotlivých budovách se nacházejí komerční prostory – hlavně skladovací prostory, administrativní část se zázemím pro zaměstnance a výrobní hala s technologií. Celková plocha pozemků je 19.042 m², z toho zastavěná plocha budovami činí 4.118 m² a ostatní plocha 14.924 m². Součástí pozemků jsou stavby bez čp/če, zemědělské stavby a administrativní budova.
Detaily jednotlivých staveb:
- Stavba na pozemku St. 154/1**: bez čp/če, zemědělská stavba - jednopodlažní budova se sedlovou střechou, skladový prostor, užitná plocha 750 m².
- Stavba na pozemku St. 154/2**: bez čp/če, zemědělská stavba - jednopodlažní budova se sedlovou střechou, skladový prostor, užitná plocha 750 m².
- Stavba na pozemku St. 154/3, Putimov č.p. 107**: administrace – jedná se o jednopodlažní budovu po kompletní rekonstrukci z původní stavby, nyní využívána jako administrativní budova se zázemím pro zaměstnance a kancelářskými prostory, užitná plocha 325 m².
- Stavba na pozemku St. 155**: bez čp/če - původní doplňková stavba v komerčním areálu, zastavěná plocha 105 m².

Celý komerční areál je v územním plánu určen jako plocha VZ - plocha výroby a skladování - zemědělská výroba. Hlavní využití území je určeno pro zemědělskou prvovýrobu. Přípustné využití zahrnuje zemědělskou výrobu, zemědělsko-hospodářské provozy, zázemí zemědělské činnosti, sklady, dílenské provozy a prodej zemědělských produktů. Zemědělské farmy sloužící k chovu zvířat s návazností na pastviny, zázemí zemědělského chovu (sklad krmiv) a podobně. Jako doplňkové využití je přípustná i přidružená drobná výroba.

Zastavěná plocha nesmí přesáhnout 70 % celkové plochy pozemků (včetně zastavěných ploch, komunikací, manipulačních ploch apod.). Minimálně 20 % plochy musí být rezervováno na ozelenění.

Komerční zóna se nachází na okraji obce Putimov, která je vzdálena 4 km od města Pelhřimov, s příjezdem po obecních komunikacích. Dostupnost dálnice D1 je velmi dobrá (exit D90 Humpolec je vzdálen 18 km).

V případě zájmu o více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 26517.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT