Šenov

Prodej domu, Rodinný, 220 m2

4+1

4 300 000 Kč

O nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují možnost pořízení rodinného domu v těsné blízkosti Ostravy, Frýdku - Místku a Havířova. V exkluzívním zastoupení majitele nabízíme prostorný rodinný dům o dispozici 4+1 s okrasnou zahradou v Šenově.
Jedná se o velmi udržovaný dvoupodlažní dům, ve velmi dobrém, nicméně původním technickém stavu. Technické zázemí se nachází v přízemí domu.
Dispozice:
• I.NP (přízemí): Obytná část - zádveří, prostorná hala (po případě obývací pokoj) schodiště do patra. Technická část - prádelna, kotelna, sklípek, garáž s dílnou.
• II. NP (patro): Předsíň, obývací pokoj, ložnice, pokoj s lodžií, jídelna, kuchyň a spíž, koupelna a samostatné WC.

Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, vytápění je možné jak tuhými palivy (dřevosplynující kotel se 2 zásobníky teplé vody) tak i plynovým kotlem. Elektřina - vysoký jistič - nízký tarif.
Okna původní, el hliník. Střecha rovná se středovým svodem vody, krytina modifikovaný pás. Komínové těleso se dvěma průduchy.

Dům obklopuje krásná okrasná zahradana, na které se nachází samostatná dřevěná hospodářská budova s prostornou pergolou. Na pozemku je dostatek prostoru pro případné vybudování bazénu.

Město Šenov má 6393 obyvatel, veškerou občanskou vybavenost a velmi dobré dopravní spojení s okolními městy (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek). Ve městě jsou dvě základní školy, dvě mateřské školy a základní umělecká škola Viléma Wünsche. V centru je také menší obchodní středisko, zdravotní středisko s rehabilitacemi, či lékárna.
Základní škola 16 min BUS, 3 min autem. MŠ 9 min chůze.
Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme v současné době k dispozici dle zákona tedy zatím uvedena kategorie G.
Zajištění výhodného financování v ceně.

Na fotografiích není zachycen obývací pokoj v patře, který bude doplněn s časovým odstupem.

Prohlídky po domluvě od 16.00 o víkendech po domluvě kdykoli.

Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 21134.

220Podlahová plocha
4+1Dispozice
968 Pozemek
123 mZastávka MHD
123 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

607 773 774
hlavenkova@reality11.cz
Domluvit prohlídku