Prodej pozemku, Zahrada, 390 m2

Olšiny, Karviná, okres Karviná, Moravskoslezský

240 000 Kč
ID
21647
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
390 m2
Zastavěná plocha
16 m2
Plocha
390 m2
Konstrukce
Dřevěná
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Prodej chatky se zahradou.

Je mi potěšením Vám nabídnout k prodeji chatu v zahrádkářské osadě Olšiny společně se zahradou.

Zahrada má velikost 390m² a je majetkem zahrádkářského svazu, kdy za pronájem se ročně platí cca 400,-Kč. Vstup na zahrady je oplocen a zabezpečen brankou, která se zamyká a velkou výhodou je také přístupová cesta, tudíž příjezd vozidlem je možný až k zahradě pro účely nakládky, či vykládky materiálu apod.

Na zahradě je postavena zahradní chatka, folijovník, studna, dlážděné chodníky, oplocení a v neposlední řadě pergola, obklopena hroznovým vínem.

Zahradní chatka je dřevěná, o rozměrech 16 m² a je postavena na 5 pilířích. Přes celou šířku chaty je krytá veranda. V chatě je místnost na ubytování a vedlejší místnost je určena k uskladnění nářadí apod.
Okraje střechy jsou oplechované, střecha je pokryta krytinou IPA. Dešťová voda je odváděna 2 okapy a svislými svody do sudů. Chatka je zkolaudována.

Foliovník má rozměry 8m² a je zde umístěno suché WC.

Zahrada se nachází na velmi klidném místě, takže pokud sháníte nějakou zahrádku na rekreaci a není pro Vás překážkou, že zde není elektřina, neváhejte mi zavolat a domluvit si prohlídku ještě dnes.

Budu se těšit na prohlídce, Ev. číslo: 21647.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací