Sedlnice

Prodej domu, Rodinný, 310 m2

4+1

2 400 000 Kč

O nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velmi zajímavého původního selského stavení, 4+1, určeného k rekonstrukci. Jedná se o zděnou stavbu se sedlovou střechou, zahrnující původní obytnou část, dílnu, stodolu, 2 garáže, kůlnu, zimní zahradu a dva sklepy s klenutými stropy. V případě potřeby lze velmi jednoduše nemovitost uzpůsobit jako dvougenerační se dvěma nezávislými vstupy (dílna, stodola + jedna místnost z obytné části).
Současné dispoziční řešení:
• 1NP(přízemí): menší zádveří, prostorná selská předsíň s klenutými stropy, výstupem do podkroví, komorou a bytovou jednotkou 4+1, která je chodbou propojená s dílnou, zimní zahradou, druhou garáží a stodolou. Dále pak z místnosti s koupelnou (sprchovací kout, samostatné WC) a technickou místností. V půdních prostorech je možná realizace další bytové jednotky.

Nemovitost má osazena plastová okna s dvojskly a parapety. Podlahy betonové + keramická dlažba. Střešní krytina z klasické pálené cihlové tašky. Vytápění domu řešeno ústředním topením kotlem na tuhá paliva. Plyn zaveden přímo do domu. Ohřev teplé vody novým el. bojlerem. Voda z vlastní studny + možnost obecního vodovodu. Voda a odpady jsou původní. Elektřina 230/380. Odpady jsou svedeny do žumpy.

Na prostorné zahradě (1135 m²) rostou ovocné stromy, stojí zde garáž, dřevěný hospodářský přístřešek, udírna, studna.
Dům umožňuje široké možnosti využití od klasického bydlení po rozmanitou podnikatelskou činnost, popř. k pronájmu, chovu drobného zvířectva atd...
Průkaz energetické náročnosti budovy nemáme v současné době k dispozici dle zákona tedy zatím uvedena kategorie G.

Obec Sedlnice se nachází v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Žije zde přibližně 1600 obyvatel a má velmi dobrou občanskou vybavenost: základní a mateřská škola, ordinace praktického lékaře, obchod, restaurace a mnoho zájmových či sportovních spolků.
Autobusové spojení směr:
Nový Jičín X Ostrava-Dubina, Bílovec X Kopřivnice, Studénka X Nový Jičín.
Dostupnost automobilem:
Ostrava cca 33 min – 40,4 km, Nový Jičín cca 18 min – 12,9 km, Frýdek-Místek cca 23 min – 24,6 km, Studénka cca 14 min – 8,7 km.

Zajištění výhodného financování v ceně. Pro více informací kontaktujte našeho certifikovaného profesionálního makléře.
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 20540.

310Podlahová plocha
4+1 + stodolaDispozice
1638 pozemek
4 min.Zastávka BUS
32 min.Ostrava

Fotogalerie

Kontakt na makléře

607 773 774
hlavenkova@reality11.cz
Domluvit prohlídku