Prodej pozemku, Pro bydlení, 785 m2 novinka

Bělotín, okres Přerov, Olomoucký

1 100 Kč za m2
+ provize
ID
22643
Hypotéka
Plocha
785 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Martin Večeřa, RK Heureka
Martin Večeřa, RK Heureka
603 254 723
vecera@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Ve výhradním zastoupení obce Bělotín si Vám dovoluji nabídnout k prodeji tři atraktivní stavební pozemky v obci Bělotín, okres Přerov, s následujícími výměrami: 1.102m², 800m² a 785m².

Dle platného územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu Z9 v ploše smíšené obytné – venkovské, přípustné využití: max. výška zástavby RD -2.NP + podkroví, podíl zastavěné plochy do 30%.

K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku.

Pozemky jsou rovinaté, slunné, s nádherným výhledem do krajiny. Velmi klidná lokalita v blízkosti kostela a obecního úřadu.
Jedná se o klidné místo mimo hlavní komunikaci vhodné pro pro rodiny s dětmi s velmi dobrou dojezdovou vzdáleností do Hranic.

Bělotín je obec ležící v okrese Přerov. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel a spadají pod něj další tři vesnice: Nejdek, Lučice a Kunčice. V roce 2019 byl Bělotín vyhlášen vesnicí roku 2019 Olomouckého kraje. Je zde veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ I. a II. stupeň se školní družinou, tělocvičnou a dalšími sportovišti. Je zde k dispozici zdravotní péče, pošta, potraviny, sběrný dvůr, holičství a kadeřnictví, Domov seniorů, motorest. Dojezdová vzdálenost do Ostravy cca 40 min, do Olomouce cca 35 min.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda právě tento pozemek může být ten pravý pro stavbu Vašeho vysněného domu!

Veškeré informace na vyžádání u makléře, jsem Vám kdykoliv k dispozici na tel.. Ev. číslo: 22643.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací