Prodej komerčního objektu, Sklady, 6063 m2

Horní Papšíkov, Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod, Vysočina

ID
20841
Hypotéka
Užitná plocha
6063 m2
Konstrukce
Montovaná
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ano

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej dvou skladovacích objektů v průmyslové zóně města Havlíčkův Brod, nacházející se v bývalém areálu letiště na okraji zastavěné části města u výpadovky na Humpolec. Haly se nachází na pozemku o výměře 6063 m². Hala č. 1 o zastavěné ploše 648 m² je nepodsklepená stavba s nízkou sedlovou střechou a ocelovou rámovou nosnou konstrukcí RD Jeseník - celkem 12 modulů á 4,5 m o rozponu 12 m. Vestavěno je sociální zařízení, vytápění pomocí teplovzdušných kamen na tuhá paliva. Okolo haly je zpevněná plocha a nakládací rampa. Hala č 2 má stejné rozměry a parametry jako hala č. 1 bez sociálního zařízení a nakládací rampy. Haly mají betonové podlahy, bleskosvod, třífázový rozvod elektřiny, osvětlení. Prostorný pozemek nabízí další rozšíření o skladovací prostory. Objekt je napojen na vodovod , splaškovou kanalizaci a elektřinu. Plynovod není napojen. Možnost prodeje pouze jedné části. Část objektu plně oplocena. Pro více informací volejte makléře. Ev. číslo: 20841.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací