Prodej komerčního objektu, Jiný, 465 m2

5. května, Humpolec, okres Pelhřimov, Vysočina

ID
20757
Hypotéka
Umístění objektu
Centrum obce
Užitná plocha
465 m2
Zastavěná plocha
180 m2
Plocha pozemku
378 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Podlaží
4
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
145 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Lokální elektrické
Voda
Místní zdroj
Odpad
ČOV pro celý objekt
Doprava
Vlak, Autobus
Garáž
Ne
Přední pohled
Zobrazit všech
52 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej činžovního domu v centru města Humpolec, okres Pelhřimov s pozemkem o výměře 378 m² a stavbou o výměře 180 m². Vstup do domu hlavním vchodem z ulice 5. května na proti pivovaru Bernard.

Jedná se o bytový dům s komerčním využitím.

Dispoziční členění bytového domu:

Přízemí - obchodní prostor č. 1. kadeřnictví (20 m²) vstup z ulice. Obchodní prostor č. 2 restaurace (pizzerie), s vlastní kuchyní s terasou uvnitř objektu a venkovním posezením před domem (164 m²) u kterého je veřejné parkoviště.
2.NP - Apartmán č. 3, který se pronajímá dle potřeb (40 m²). Obchodní prostor č. 4, kancelář (36 m²).
3.NP - Bytová jednotka 3+ kk č. 5 (105 m²) s balkónem a prostornou půdou nad bytem (88 m²). Obchodní prostor č. 6, kancelář (60m²). Obchodní prostor č. 7 kancelář (30 m²).
Objekt je připojen na veřejnou infrastrukturu - kanalizace, obecní vodovod, elektřina, plyn na hranici pozemku. V roce 2002-2003 prošla nemovitost rekonstrukcí (podlahy, stropy, střešní krytina, rozvody elektřiny, vodovodní přípojky a kanalizace).
Ve městě je plná občanská vybavenost. Humpolec se nachází v polovině cesty po dálnici D1 mezi Brnem a Prahou.

Jedná se o zajímavou investiční příležitost. Pro zájemce o nemovitost máme připravený dotazník, po vyplnění pošleme veškerou agendu k nemovitosti (virtuální prohlídku domu s půdorysem, aktuální výnosnost a cenu nemovitosti), pro více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 20757.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací