Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 184 m2

5. května, Humpolec, okres Pelhřimov, Vysočina

15 000 Kč za měsíc
ID
21938
Užitná plocha
184 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
F - Velmi nehospodárná
Energ.hodn.
180 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Zobrazit všech
22 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem nebytových prostor v centru Humpolce. Přístup do nemovitosti přímo z hlavní ulice na proti pivovaru Bernard, nebo z parkoviště, které se nachází v zadní části nemovitosti (restaurace, bývalá pizzerie Zanzi) o celkové výměře 184 m² včetně zahrádky. Dispoziční členění - restaurace s barem = 48,6 m² (kapacita hostů ve vnitřních prostorách je cca 30 lidí), kuchyň = 20 m² (částečně vybavena - dřezy, pracovní plochy z nerezového nábytku, přípravna, umývárna nádobí), sklad 1. = 11 m², sklad 2. = 4,5 m², sklad 3. = 4 m², chodba = 6 m², WC muži = 5,1 m², ženy = 6 m², kumbál = 3,8 m² (Zázemí pro personál, WC, umyvadlo, výlevka), terasa ve dvoře = 31 m² (kapacita hostů cca 20 lidí), zahrádka před pizzerií = 18 m² (kapacita hostů cca 6 - 12 lidí), oddělené skladové prostory ve vstupní chodbě = 30 m². Vytápění restaurace el. přímotopy (možnost odkupu nových krbových kamen, které jsou zabudované v restauraci). Ve městě je plná občanská vybavenost. Humpolec se nachází v polovině cesty po dálnici D1 mezi Brnem a Prahou. Pro více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 21938.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací