Prodej domu, Rodinný, 80 m2 video

Kobylnice, okres Kutná Hora, Středočeský

4 598 000 Kč
Cena je kompletní
ID
23103
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
80 m2
Zastavěná plocha
440 m2
Plocha pozemku
1571 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
E - Nehospodárná
Energ.hodn.
195 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední plynové
Konektivita
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Studna
Odpad
Veřejná kanalizace
Výtah
Ne
Garáž
Ano
Michal Siňor
Michal Siňor
734 222 722
sinor@reality11.cz
Home
Kouřimská 115
Kolín 1 280 02
Spustit video
Zobrazit všech
36 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu dispozice 2+1 o velikosti 80 m². Původní dům z roku 1900 byl v roce 2019 částečně zrekonstruován - nové rozvody vody, elektro, plynu, plastová okna, nové betonové podlahy aj. Rovněž byla provedena celková drenáž obytné části domu. Dům je napojen na elektro přípojku a veřejnou kanalizaci. Voda je přivedena z vlastní studny (obec plánuje veřejný vodovod do r.2023). Vytápění zajišťuje plynový kotel. Velkorysé podkroví může nový majitel využít pro další obytnou plochu nebo lze přistavět obytnou část k domu na st. parcele 27/2 o velikosti 197 m².
K domu přiléhají zemědělské stavby - stodola, sýpka a garáže, které lze rovněž přestavět na obytné místnosti nebo využít spojení bydlení s firemními, podnikatelskými prostory. Parkovat lze v garáži, na pozemku u domu nebo před domem. Udržovaná zatravněná zahrada je využívána pouze k relaxaci a odpočinku a roste na ní jen několik vzrostlých stromů.
Obec Kobylnice leží v okrese Kutná Hora cca 11km severovýchodně od Kutné Hory. Obcí prochází silnice I/2 Praha - Kutná Hora - Kobylnice - Přelouč - Pardubice.
Pokud Vás zaujala tato nabídku, neváhejte mě kontaktovat. Ev. číslo: 23103.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací