Prodej domu, Činžovní, 340 m2

Kostnická, Kroměříž, okres Kroměříž, Zlínský

Info o ceně v RK
Vč. provize i právního servisu
ID
22477
Hypotéka
Užitná plocha
340 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Plocha pozemku
298 m2
Konstrukce
Dřevěná
Podlaží
3
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední elektrické
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Garáž
Ano
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytového domu v blízkosti centra města Kroměříže, na ulici Kostnická. Tato novostavba byla dokončena v dubnu 2019, je z masivních CLT panelů s moderním vybavením vč. interkomů napojených na kamerový systém se záznamem a možností dálkového přístupu - nájemníci tedy mohou být vybráni i dálkově. Celková plocha bytového domu činí 340 m², z toho plocha bytů 254 m². Součástí domu je také průjezd se sekčními vraty, který vede na soukromé parkoviště o ploše 170 m². V současnosti je nemovitost plně obsazena, návratnost investice 5% p.a. více informací sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo mailu. Ev. číslo: 22477.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací