Prodej pozemku, Ostatní, 7771 m2

Leskovice, okres Pelhřimov, Vysočina

250 Kč za m2
ID
22377
Hypotéka
Plocha
7771 m2
Elektřina
230V
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemku o celkové výměře 7771 m², v okrajové části obce Leskovice. Dle aktuálního územního plánu je nyní pozemek vymezen jako plocha pro občanské vybavení a umožňuje výstavbu tělovýchovného a sportovního zařízení. Pozemek navazuje na zástavbu okolních rodinných domů a je vhodný jako dlouhodobá investice. Na pozemek je přivedena elektřina. Obecní vodovodní řád a kanalizace je se nachází na hranici pozemku a je možné se k němu připojit. Obec Leskovice se nachází 12 km od okresního města Pelhřimov a zhruba 13 km od města Pacov. Obec leží v blízkosti hlavního silničního tahu na Tábor. V obci je k dispozici: Pošta, autobusová a vlaková zastávka. V případě zájmu o více informací, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 22377.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací