Prodej pozemku, Zahrada, 400 m2 video

U Obrázku, Liberec, okres Liberec, Liberecký

1 090 000 Kč
Zahájení prodeje rekreačních zahrádek v Liberci.
ID
23399
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
400 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Jeronýmova 62/24
Liberec 7 460 07
Spustit video
Zobrazit všech
19 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují Prodej pozemků určených k rekreaci.
Zahájení prodeje rekreačních pozemků s výměrou cca 400 m² určených k rekreačnímu užití, dle vlastního uvážení k vybudování obytné chatky.
Unikátní umístění pozemku s výhledem na Kostel Panny Marie U Obrázku v Liberci - část Ruprechtice, ul. U Obrázku. Skvělá adresa s panoramatickým výhledem do krajiny. Výborná dostupnost krajského města, do Jizerských hor nebo na Ještěd a okolí. Možnosti využití regionu jsou nepřeberné.
Na každý pozemek zavedeny tyto sítě - elektřina, voda s vlastní studny ( vrt cca 34 m ), dešťová kanalizace, odpady splaškové případně řešeny majiteli do chemického WC. Ke každému pozemku vlastní parkovací stání v ceně a velkokapacitní nádrž na dešťovou vodu. Velikosti sloučených pozemků cca 400 m², které jsou s krásným výhledem na Jizerské hory a v jedné rovině, nebo menší samostatné dle geometrického plánu cca 200 m². Ceny jednotlivých pozemků 590.000 Kč nebo dvou sloučených cca 400 m² za 1.090.000 Kč . Konečná cena zahrnuje dokončení a zarovnání pozemku, zavedení inženýrských sítí, vjezdová elektrická brána, přístupová cesta ke všem pozemkům. Zastavitelnost pozemku cca 10% zahradní chatkou do 25 m² a 4,5 m výšky ke hřebeni.
Těsně před dokončením souhlasu s dělením pozemků.

Neváhejte si vybrat ideální místo k odpočinku a relaxaci již nyní.
Aktuálně k dispozici 12 zahrádek z 19.

Pro více informací kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 23399.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací