Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 247 m2
pronajmuto

Papírová, Liberec, okres Liberec, Liberecký

20 000 Kč za měsíc
+ zálohy na spotřeby + jistota 2x nájemné + provize RK 1x nájemné bez DPH
ID
22312
Užitná plocha
247 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Po rekonstrukci
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Robert Táborský
Robert Táborský
775 387 887
taborsky@reality11.cz
Liberecko
Jeronýmova 62/24
Liberec 7 460 07
Zobrazit všech
21 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem komerčního prostoru v samém centru Liberce, ul. Papírová. Prostor se samostatným vchodem o velikosti 247 m² se nachází ve 2.NP cihlového domu vedeného jako památka chráněná státem, která prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2020. Jedná se o celé patro k pronájmu s mnohostranným využitím. Veškeré prostory, stěny, okna, rozvody, sítě nové. Požadujeme ověřeného zájemce s vlastním konceptem, klidný provoz - v domě jsou plně obsazeny bytové jednotky, v přízemí domu restaurace. V prostorech kompletní zázemí, dámské a pánské toalety. Prostor pro šatny atd. Možné rozdělení příčkami, které nebudou do stropu - požadavek památkového úřadu.
Pro bližší informace kontaktujte makléře Reality11 Liberecko. Ev. číslo: 22312.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací