Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 60 m2

V Holešovičkách, Praha 8 - Libeň

ID
22349
Užitná plocha
60 m2
Konstrukce
Skeletová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
93 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední dálkové
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus, Metro,
Garáž
Ne
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují k pronájmu zcela nový komerční prostor umístěný v přízemí novostavby bytového domu, v prosperující čtvrti Praha – Libeň. Komerční nemovitost tvoří otevřený prostor (cca 49 m²) s velkoformátovými výlohami směřujícími do frekventované ulice – V Holešovičkách, a technické zázemí (chodba, toaleta, úklidová komora). Prostor je vhodný k využití na kancelář, showroom či pro obchodní činnost. V rámci dokončení stavby je jednotka zařízena odvodem a přívodem čerstvého vzduchu (rekuperace), hliníkovými protihlukovými okny VEKRA, keramickou dlažbou RAKO, sanitárním zařízením SIKO. Vytápění je zajištěno podlahovým systémem v rámci centrální domovní plynové kotelny. K nebytové jednotce je možné si pronajmout garážové stání či další externí sklad, umístěné v 1.PP nemovitosti. Výborná dopravní dostupnost do centra města, stejně tak i na hlavní dopravní tepny z města. Kolaudace proběhla v roce 2021. Pronájem realizován přímo od developera. Ev. číslo: 22349.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací