Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 60 m2

V Holešovičkách, Praha 8 - Libeň

35 000 Kč za měsíc
+ poplatky + převod el. energie
ID
25062
Užitná plocha
60 m2
Konstrukce
Skeletová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
93 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední dálkové
Konektivita
Internet
Odpad
Veřejná kanalizace
Garáž
Ne
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

k pronájmu komerční prostor umístěný v přízemí novostavby bytového domu, v prosperující čtvrti Praha – Libeň. Komerční nemovitost v současnosti upravena na provozovnu bistra/občerstvení s prodejním prostorem, zázemím pro přípravu a technickým zázemí (chodba, toaleta, úklidová komora). Vstupní část s velkoformátovými výlohami směřujícími do frekventované ulice – V Holešovičkách. Možnost odkupu vybavení a pokračování v provozu či nového určení využití. V rámci dokončení stavby je jednotka zařízena odvodem a přívodem čerstvého vzduchu (rekuperace), hliníkovými protihlukovými okny VEKRA, keramickou dlažbou RAKO, sanitárním zařízením SIKO. Vytápění je zajištěno podlahovým systémem v rámci centrální domovní plynové kotelny. K nebytové jednotce je možné si pronajmout garážové stání či další externí sklad, umístěné v 1.PP nemovitosti. Výborná dopravní dostupnost do centra města, stejně tak i na hlavní dopravní tepny z města. Doporučujeme. Ev. číslo: 25062.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT