Prodej pozemku, Zemědělská půda, 18040 m2

Rajnochovice, okres Kroměříž, Zlínský

790 000 Kč
včetně úsměvu, provize a právního servisu    Nabídnout cenu
ID
25180
Plocha
18040 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Martin Večeřa, RK Heureka
Martin Večeřa, RK Heureka
603 254 723
vecera@reality11.cz
RK Heureka
Obchodní 1575
Bystřice pod Hostýnem 768 61
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k prodeji zemědělské pozemky ležící v KÚ Rajnochovice, okres Kroměříž ve Zlínském kraji. K prodeji je 100% podíl. Zajímavé jsou tak nejen jak mimořádná investiční příležitost, ale také lze uvažovat o vlastním hospodaření. Pozemky se nachází v blízkosti rekreačních středisek Tesák - Troják

Konkrétně se jedná o pozemky parc. č. 1843, parc. č. 1844, parc. č.1845 zapsané na LV 1074. Jejich celková výměra je 18.040 m² a jsou prodávány jako celek bez spoluvlastníků. Vedeny jsou jako orná půda a trvalý travní porost . Dle katastru nemovitostí jsou přístupné po veřejné cestě.


Investice do půdy je zejména nyní v době nejistoty vyhledávanou cestou, jak uchránit peníze před inflací. Půda je komodita, která se nevyrábí a ubývá a proto její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.

Zdarma poskytnu návrh kupní smlouvy a související administrativu. Uvedená cena je včetně provize.


V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Ev. číslo: 25180.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT