Prodej pozemku, Pro bydlení, 1108 m2

Štoky, okres Havlíčkův Brod, Vysočina

1 050 000 Kč
ID
21867
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1108 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 1108 m², situovaného v okrajové části obce Smilov (Štoky). Jedná se o rovinný pozemek, který je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu( maximálně 1 nadzemní podlaží + podkroví). S dopravním napojením ze stávající obecní komunikace. Koeficient zastavitelnost daného stavebního pozemku je 30%. Přímo na pozemek nejsou zavedeny inženýrské sítě, avšak nachází se v dosahu je možné k nim připojit. Obec Smilov má vybudovaný vodovod, který je připojen na vlastní vodojem a plněný z místního vrtu. V roce 2016 byla ve Smilově dokončena výstavba splaškové kanalizace s vlastní čističkou odpadních vod. V obci se taktéž nachází plynovod. Dojezdová vzdálenost do okolních měst je následující: Jihlava 18 km, Havlíčkův Brod 13 km, Štoky 5 km. Obcí projíždí pravidelná autobusová linka. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 21867.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací