Prodej pozemku, Pro bydlení, 19829 m2

Tři Kříže, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký

5 300 000 Kč
ID
19249
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
19829 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Martin Neužil
Martin Neužil
702 048 068
neuzil@reality11.cz
North
Veleslavínova 3108/14
Ústí nad Labem 400 11
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemků o celkové výměře 19829m², které se nacházejí v klidné lokalitě Tři Kříže v Ústí nad Labem, Neštěmicích. Pozemek určený k zastavění rodinných domů je o výměře 9788m², zbývající pozemek je možný využít jako zahradu k rodinnému domu. Na pozemku se nacházejí sítě(elektřina, vodovod a kanalizace), které částečně omezují svými ochrannými pásmy využití pozemku. Tyto ochranná pásma umožňují rozdělení na cca pět stavebních parcel. Veškerá občanská vybavenost v dojezdové vzdálenosti. Vhodné jako developerský projekt. S financováním nemovitosti vám rádi zcela zdarma pomůžeme. Ev. číslo: 19249.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací