Prodej domu, Zemědělské objekty, 105 m2

Vojslavice, okres Pelhřimov, Vysočina

ID
23037
Hypotéka
Umístění objektu
Polosamota
Užitná plocha
105 m2
Zastavěná plocha
586 m2
Podlahová plocha
105 m2
Plocha pozemku
4946 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
244 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Voda
Studna
Doprava
Autobus
Garáž
Ne
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují koupi usedlosti na Vysočině s krásným pozemkem o rozloze 4.946 m², která se nachází v klidném místě u vodní nádrže Želivka, obec Vojslavice. Na pozemku se nachází stavení se dvorem o celkové výměře 586 m², a zahrada o výměře 4.360 m². Z inženýrských sítí na pozemku elektřina, studna a jímka. Stavba je určená k rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost ve městě Humpolec. Dopravní dostupnost - autobusová zastávka v obci, dům je vzdálen od nájezdu na D1, Hořice cca 5 minut. V případě zájmu o více informací či prohlídku, kontaktujte makléře společnosti. Ev. číslo: 23037.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací