Zpět Profil makléře:
Václav Norek
Realitní makléř Českolipska a širokého okolí

Václav Norek

Pojďme prodávat rychleji na dálku a bez starostí. Fyzicky neplatíte žádnou provizi. Tu platí kupující nad rámec smluvené ceny. Podle statistik prodáváme minimálně 2* rychleji než je běžné o 7% dráž a za pouhá 3% pro RK. Naše ceny vychází ze skutečných odhadů a realizovaných cen realit.

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Nechte se provést rychle se měnícím prostředím ve světě realit. Semnou budete v bezpečí.

Vítám Vás na webu makléře zastřešeném realitní kanceláří REALITY11.     

Ptáte se co pro Vás můžu udělat a proč? Odpovědi na své otázky a mnohem víc naleznete právě tady. Chci pomoct a přináším výhodné služby za ceny, které si můžete dovolit. Semnou Váš inzerát dostane nový rozměr, široký rozsah a efektivní dosah.

 Zajišťuji komfortní a bezpečný průběh celé realitní transakce. Péče a odbornost jsou samozřejmostí. Chystáte se prodávat nebo pronajímat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? Pak jste tu správně. Své nemovitosti si držím naceněné vysoko a přesto se mi daří hravě prodávat a to všechno dělám pro své klienty za nejnižší provizi na trhu.

Inzeruji na více než 72 webech díky čemuž má moje inzerce obrovské rozpětí a dosah. Eviduji databázi poptávajících investorů a neváhám jim Vaši nemovitost nabidnout.

 Zkuste mi zavolat/napsat/zaslat email a zeptat se na cokoliv, určitě si budeme rozumět, není se čeho bát. Realitní i finanční poradenství jsou naprosto zdarma a mnohem víc! Nejspíš budete příjemně překvapeni. Mám férové podmínky a kladu důraz na etický kodex.

 Hlavními výhodami spolupráce s Reality11 jsou úspora času, bezpečnost, rychlost prodeje, zajištění všech náležitostí a maximální prodejní cena pro Vás.

 Na požádání zajistím překlad inzerce do Ruštiny a Angličtiny, abychom mohli oslovit i movitou zahraniční klientelu.

 Získáte násobně vyšší poptávku díky našemu sofistikovanému know-how, které patří ke špičce na současném realitním trhu.

 U dražších nemovitostí objednám a zaplatím záběry z dronu, homestaging nebo video prezentaci. Je to jen o domluvě. Vše bude již zahrnuté v naší férové akční ceně, včetně katastrálního poplatku a advokátní úschovy.

  • Spolehlivost
  • Pravidelné školení
  • Certifikovaný makléř
  • Vstřícné jednání
  • Úspora času i starostí 
  • Rychlost 
  • Přeshraniční dosah
  • Péče o klienta
  • Moderní technologie
  • Inovace
777 064 124
norek@reality11.cz
Jindřicha z Lipé 113/4
3. patro
Česká Lípa 470 01
Jedinečný systém inzerce na více než dvaasedmdesáti webech je klíčový při získávání poptávky. Evidence aktivních poptávajících a investorů, které neváháme oslovit s Vaší nemovitostí. Ten kdo jednou prodal s námi, už nechce prodávat jinak.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT