Zpět Profil makléře:
Václav Norek
Řešíte životní strasti jako prodej nemovitosti, rozvod nebo vypořádání majetku v exekuci? Nedaří se Vám prodat, nebo to zkrátka chcete nechat na někom z oboru? S tím si poradíme!
Realitní makléř z Vaší oblíbené realitní kanceláře.

Václav Norek

Pojďme se sejít u dobré kávy a nezávazně probrat možnosti.
Makléř, který je Vám nejblíž.

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

"Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete" Steve Jobs

Jmenuji se Václav Norek a jsem REALITNÍ SPECIALISTA. Mnohokrát oceněný realitní makléř měsíce při výběru deseti specialistů z celé ČR. Pocházím z České Lípy a mám to tu opravdu rád. Mým cílem je především  spokojenost klienta.

Zajistím maximální prodejní cenu Vaší nemovitosti, správně nastavíme cenu, poradím i ohledně daní při prodeji a Vy už se pak jen budete těšit z výsledku.

Jako makléř se specializuji na prodej a pronájem nemovitostí. S mým týmem zkušených odborníků v realitách nabízíme nejvyšší standardy péče a servisu pro naše klienty. Naším hlavním cílem je poskytovat kvalitní služby a vyjít vtříc idividuálním potřebám klientů.

Jsme neustále v kontaktu s nejlepšími experty v oblasti realit, práva a financí, aby naši klienti mohli využívat co možná nejlepších služeb. Věřte nám, že jsme tu pro vás, abychom vám pomohli najít to pravé a ušetřit vám čas a peníze.

Hledáte spolehlivého realitního makléře, který si dá na vás záležet a poradí vám vždy nejlepším způsobem? Potom se neváhejte obrátit přímo na mě a staňte se součástí naší spokojené rodiny.

 Zajišťuji komfortní a bezpečný průběh celé realitní transakce. Péče a odbornost jsou samozřejmostí. Chystáte se prodávat nebo pronajímat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? Proč ne, ale svěřte ji raději do rukou odborníků, aby všechno dopadlo přesně tak jak má.

 Proč právě mě? Jsem pečlivý a pracuji s nejmodernějšími obchodními nástroji. Kladu důraz na etický kodex. Mám nejvíc inzertních možností v porovnání s ostatními RK a neustále se vzdělávám. Několik let praxe v oboru.

 Získáte násobně vyšší poptávku a vyšší cenové nabídky díky  sofistikovanému know-how, které patří ke špičce na současném realitním trhu. Aukce, záběry z dronu, videomapping i foto staging to všechno Vám v případě prodeje rád zajistím.

Zajistím vhodnou marketingovou strategii a propagaci vaší nemovitosti na čtyřech sociálních sítích a více než šedesáti inzertních portálech. Pomohu připravit nemovitost na prodej/pronájem případně navrhnu opatření. Zajistím propagační plachtu na Vaši nemovitost a vše co bude třeba.

Jsem kvalifikovaný i ohledně vyjednávání s kupujícím ohledně slevy při prodeji. Sami majitelé ve velké euforii, protože mají kupce často kývnou na první nabídku která padne. Já to tak nedělám o ceně vyjednávám a snažím se nastavit cenu spravedlivě. 

Jsem aktivní na sociálních sítích jako Facebook, Instagram, Tic Toc, LinkendIn, veškerou inzerci neustále Topuji, aby byla maximálně viditelná pro každého a to maximalizuje poptávku.

  • Aukce
  • Odhad ceny nemovitosti
  • Úspora času i starostí 
  • Přeshraniční dosah
  • 3D scan
  • Dron - foto a video
  • Home staging
  • Bankovní úschova
Díky mnoha šikovným nástrojům, které zvýší prodejní hodnotu Vaší nemovitosti, se Vám spolupráce se specialistou z oboru nejen vyplatí, ale ve finále i zaplatí.
777 064 124
norek@reality11.cz
Jindřicha z Lipé 113/4
3. patro
Česká Lípa 470 01
Nejrozsáhlejší systém inzerce na více než šedesáti webech je klíčový při získávání poptávky a největší svého druhu na trhu. Evidence aktivních poptávajících a investorů, které neváháme oslovit s Vaší nemovitostí.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT