Zpět Profil makléře:
Václav Norek
Realitní specialista Českolipska a Libereckého kraje

Václav Norek

Pojďme prodávat rychleji, bezpečně a bez starostí. Vyděláte o 10% víc. Ušetříte za provizi, tu platí kupující nad rámec smluvené prodejní ceny. Většinu nemovitostí prodám během 2 měsíců. Zavolejte si třeba jen pro odhad zdarma. Rád Vás poznám a pomůžu Vám plnit si své sny.

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

"Jediným způsobem jak dělat skvělé věci je dělat to, co milujete" Steve Jobs

Vítám Vás jmenuji se Václav Norek a jsem REALITNÍ SPECIALISTA. Mnohokrát oceněný makléř měsíce při výběru deseti specialistů z celé ČR. Mým cílem je především spokojenost klienta.

 Zajišťuji komfortní a bezpečný průběh celé realitní transakce. Péče a odbornost jsou samozřejmostí. Chystáte se prodávat nebo pronajímat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? Proč ne? 

 Proč právě mě? Jsem pečlivý a pracuji s nejmodernějšími obchodními nástroji. Kladu důraz na etický kodex. Mám nejvíc inzertních možností v porovnání s ostatními RK a neustále se vzdělávám. Několik let praxe v oboru.

 Hlavními výhodami spolupráce semnou jsou úspora času, bezpečnost, rychlost prodeje, zajištění všech náležitostí a maximální prodejní cena pro Vás. Pracuji v týmu společně s advokáty, hypotečními specialisty a foto studii se specializací na realitní marketing. Všichni budeme maximálně nasazeni pro Vás.

 Možnost zahraniční klientely, díky mezinárodní inzerci a propagaci na sociálních sítích jako FB, Instagram, Tic Toc, Lindeln, ale také přes Google, Seznam, I-Dnes reality a mnoho dalších možností.

 Získáte násobně vyšší poptávku a vyšší cenové nabídky díky  sofistikovanému know-how, které patří ke špičce na současném realitním trhu. Aukce, záběry z dronu, videomapping i foto staging to všechno Vám v případě prodeje rád zajistím.

  V současné době kdy nám ceny nemovitostí klesají o desítky procent a spolupráce s realitním specialistou je tím nejlepším řešením. Je to jako s autem, to si taky nebudete opravovat. Stačí přehlédnout pár malých detailů a může Vám to napáchat velké škody.

Zajistím vhodnou marketingovou strategii a propagaci vaší nemovitosti na čtyřech sociálních sítích a více než šedesáti inzertních portálech. Pomohu připravit nemovitost na prodej/pronájem případně navrhnu opatření.

Jsem kvalifikovaný i ohledně vyjednávání s kupujícím ohledně slevy při prodeji. Sami majitelé ve velké euforii, protože mají kupce často kývnou na první nabídku která padne. Já to tak nedělám o ceně vyjednávám a snažím se nastavit cenu spravedlivě. Tímto se mé služby prodávajícím často samy zaplatí.

Zavolejte mi třeba jen ohledně možnosti dalšího postupu s nemovitostí nebo  odhadu ceny v této nelehké době. 

Jsem aktivní na sociálních sítích jako Facebook, Instagram, Tic Toc, Linkendln. Odkaz na FB najdete kliknutím v pravo dole na sekci  PRODEJ A PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ.

  • Aukce
  • Odhad ceny nemovitosti
  • Úspora času i starostí 
  • Přeshraniční dosah
  • Video mapping a 3D scan
  • Dron - foto a video
  • Home staging
  • Certifikovaný makléř
  • Bankovní úschova
  • Přepis na nového majitele
777 064 124
norek@reality11.cz
Jindřicha z Lipé 113/4
3. patro
Česká Lípa 470 01
Nejrozsáhlejší systém inzerce na více než šedesáti webech je klíčový při získávání poptávky a největší svého druhu na trhu. Evidence aktivních poptávajících a investorů, které neváháme oslovit s Vaší nemovitostí.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT