Zpět Profil makléře:
Ondřej Havránek, RK Heureka

ANALÝZA NEMOVITOSTI

Odborný posudek nemovitosti, po technické i právní stránce. Společně nastavíme správnou prodejní cenu vaší nemovitosti.

Prezentace inzerátu

Home Staging, profesionální foto, videoprohlídka, možnost využití dronu, případně po dohodě s vámi upevním plachtu na prodej. Správně sestavím text nabídky a samozřejmě zajistím také potřebnou inzerci na 70 realitních serverech a portálech.

DATABÁZE POPTÁVAJÍCÍCH

Kontrola klientů z mé databáze poptávajících, případně z databáze naší celorepublikové realitní sítě( Dům realit, Home4people, Reality11) zda nemovitost neodpovídá jejich požadavkům.

ZÁJEMCE O PROHLÍDKU

Prověřím finanční situaci a zájem, prohlídky absolvuji pouze s vážnými zájemci. Nemovitost jim vhodně představím a předám veškeré informace. V případě zájmu o koupi, se zájemcem uzavírám Rezervační smlouvu.

ÚSPĚŠNÝ PRŮBĚH PRODEJE

Spolupracuji se zkušeným advokátem a spolu připravíme veškeré smluvní dokumenty. Dále pracuji se zkušenými finančními poradci, se kterými pomůžeme kupujícím při jednání s bankami. Pracuji i s energetickou firmou, která vyhotoví průkaz energetické náročnosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI,DANĚ

Organizace předání nemovitosti, zajistím podklady pro správné přepsání energií. Poradím co máte o daních ve vztahu s nemovitostmi vědět, ať už se jedná o daň z nabití nemovité věci, případnou daň z příjmu, DPH, či vlastní dani z nemovitosti.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT