Etický kodex

Bez úcty a profesionální etiky to prostě nejde. Klientů si makléři Pod křídly zkušených váží, nabízejí jim nejkvalitnější služby. Budují si u nich zkrátka důvěru.

  • Naprostým tabu je jednání, které by mohlo vést ke snížení profesionality a poškodit tak dlouho budovanou pověst elitního obchodníka s nemovitostmi. Přísně se dbá na to, aby se dodržely právní předpisy České republiky.

  • Makléři Reality 11 NIKDY nesmí provozovat podvodné či klamavé praktiky.

  • Neexistuje, aby makléř třetím osobám nabídl, nebo dokonce poskytl plnění, ze kterého by neprávem získal výhody. Ty mohou být považovány za úplatek.

  • Médiím poskytujeme objektivní informace výhradně z ověřených zdrojů.

  • Klienty a vynikající pověst realitní práce nepoškozuje žádný makléř svým chováním. 

  • Klient je na prvním místě – chráníme jeho zájmy.

  • Makléři „Pod křídly zkušených“ se neustále vzdělávají.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT