Kdo jsme

Nejstabilnější realitní síť s těmi nejzkušenějšími a nejvzdělanějšími makléři v České republice. Výhodou je, že nás vlastní jeden majitel, který ji vybudoval takřka z ničeho. Vaše inzeráty můžete vidět na více než sedmdesáti předních serverech.

Makléři sítě Reality 11 se neustále učí. Zjišťují aktuální informace o cenách bytů, domů, pozemků. Poradí Vám, za jakou maximální cenu je možné Vaši nemovitost prodat. Rovněž Vám v opačném případě pomohou najít nemovitost šitou na míru.

Oproti některé konkurenci má Reality 11 jednu velkou výhodu. Provozujeme Realitní akademii České republiky. Zároveň jsme aktivními členy Realitní komory České republiky.

Zakládáme si na pravidelném kontaktu s klienty.
Snažíme se najít pro ně to nejlepší řešení.

 

Onas-kdojsme-2

Realitní komora ČR

Jedná se o největší profesní organizací sdružující realitní kanceláře a ostatní odborníky v segmentu realitního trhu. Existuje od roku 2009. Její cíl je jasný. Chce kultivovat a posouvat realitní trh na vyšší úroveň a nabídnout klientům prověřené odborníky z řad realitních subjektů.

Hlavní činností komory je vytváření stejných příležitostí pro všechny působící na realitním trhu, hájení zájmů svých členů, ale i ochrana klientů před různými riziky. Velký důraz klade komora na průběžné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a licencování realitních makléřů. Každý, kdo získá členství v Realitní komoře České republiky, se stává součástí společenství, které posouvá realitní trh u nás na vyšší úroveň.

 

Onas-kdojsme-1

Realitní akademie ČR

Na poskytování vzdělávání v realitách se zaměřuje právě Realitní Akademie. Vzdělávání profesionálů, makléřů je jejím posláním. Bravurně vyškolí nejen ty, kteří v realitách začínají, ale pozvedne kvalitu i u profesionálů. Manažerům zase vytváří lepší podmínky rozvoje jejich poboček.

„Díky konceptu celoživotního vzdělávání si vytvoříte podmínky pro fungující a stabilizovaný tým spolupracovníků, kteří jsou motivování k podávání vysokých výkonů“, konstatuje lektorka Realitní Akademie Ing. Vendula Dhouieb Sejkorová.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT