Aktuality

19.1.2017

Setkání franšízantů NRH - 18.1.

Včera v hotelu Meritum v Praze proběhlo mimořádné setkání franšízantů všech sítí Národního realitního holdingu. Diskutovalo se o inzerci na realitních serverech i operativním leasingu a byli představeni noví regionální manažeři. Více fotografií naleznete zde.

číst více
10.1.2017

Tréning exkluzivit v Hradci Králové

Dnešní tréning exkluzivit pro makléře R11 Hradec Králové, Liberec, Pardubice a H4P Ústí n/Orlicí na pobočce R11 v Hradci Králové.

číst více
5.1.2017

První letošní setkání Reality11

Dnes bylo na pořadu jednání o konkrétních řešeních rozvoje sítě s majitelem panem Jiřím Lormanem a kompletní sestavou akvizičního oddělení.  Je skvělé potkávat se s profesionály, pro které je práce srdeční záležitostí, protože jen takoví lidé se mohou opravdu rozvíjet, navzájem si pomáhat a inspiro

číst více
23.12.2016

Zprávy NRH - 2. díl

Zpříjemněte si s námi předvánoční čas při sledování druhých a zároveň posledních letošních zpráv Národního realitního holdingu. Přiblížíme Vám zasedání Rady masterfranšízantů HOME4PEOPLE, stejně tak setkání franšízantů Reality 11. Za zábavou vyrazíme na narozeninové oslavy a vánoční večírky.

číst více
8.12.2016

Zprávy NRH - 1. díl

Pojďte se s námi podívat na historicky první díl zpráv NRH, kde se dozvíte, co se za poslední dobu událo v našich realitních sítích DUMREALIT.CZ, HOME4PEOPLE, REALITY 11, LOVCI NEMOVITOSTÍ a v partnerských projektech.  

číst více
24.5.2016

Beroun - nová pobočka

V rámci neustálé expanze došlo k otevření další pobočky Reality 11 a to v Berouně na Plzeňské ulici. Ráda Vás zde přivítá franšízantka Gabriela Šimečková se svým týmem. Více informací na profilu pobočky.      

číst více
29.4.2016

Předávání nových vozů

   Předávka dalších pěti vozů VW Passat z operativních leasingů do naší sítě.       

číst více
4.3.2016

Kongres franšízantů Reality 11

Setkání frenčízantů Reality 11 s panem Jiřím Lormanem. Věříme, že jste při něm načerpali stejné množství inspirace jako my, a že máte chuť na velké změny, které pro vás chystáme.

číst více

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT