Vysoká kvalita služeb

Číslem jedna je pro nás spokojený klient. Tomuto cíli věnují naši makléři nejvíce snahy. Pouze klient si určuje pravidla. Všichni v síti Reality 11 se řídí přísnými pravidly. Dohlíží na bezpečí obchodů, hájí zájmy nejen prodávajícího, ale i kupujícího. Etický kodex je pro makléře Biblí.

V reality11.cz dbáme na dodržování veškerých postupů, které s realitní činností souvisí. Průběžně se vzděláváme, abychom poskytovali aktuální a věcné informace našim klientům. I když je každá pobočka reality11.cz nezávisle vlastněna a řízena, disponujeme řadou nástrojů, které jsou stejné napříč celou republikou a zajistí tak vysokou kvalitu služeb v jakékoli z našich poboček.

 • pravidelné vzdělávání makléřů
 • rozsah poskytovaných služeb
 • dodržování postupů a etických norem
 • zpětná vazba od klientů

 

Pravidelné vzdělávání makléřů

Onas-vysokakvalita-1Každý, kdo chce v reality11.cz poskytovat realitní služby, projde základním vzdělávacím programem. Ten ověří, zda má makléř požadované znalosti a dovednosti z veškerých oblastí, které jsou nezbytné pro výkon realitní praxe. Na závěr vzdělávacího programu makléř skládá zkoušku z realitních, finančních a právních znalostí. Po úspěšném složení zkoušky získává certifikát Realitní Akademie České republiky, která je zárukou kvalitního a soustavného vzdělávání makléřů.

 • Certifikace makléřů
 • Vzdělávání partnerem Realitní Akademie ČR
 • Nastavení minimální úrovně znalostí a dovedností
 • Systematický mentoring na pobočkách

 

Rozsah poskytovaných služeb

Onas-vysokakvalita-2Naším cílem je, aby byl klient spokojený s rozsahem služeb po celé České republice bez ohledu na to, jakou pobočku reality11.cz navštíví. K tomu nám slouží přehled minimálně poskytovaných služeb, které dostane na každé pobočce v případě výhradního zastoupení.

Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru. Vždy narovinu objektivně posoudí veškeré faktory spojené s prodejem Vaší nemovitosti a náležitě stanoví úspěšnou prodejní strategii, která respektuje potřeby a časové možnosti klienta. Nedílnou součástí kvalitně poskytovaných služeb je samotná prezentace na inzertních serverech, kterých máme k dispozici 70. A díky efektivní práci s databází klientů umíme párovat nabídky s poptávkami a šetřit jak náklady na prodej, tak čas potřebný k realizaci obchodu.

 • Optimální prodejní strategie
 • Kvalitní inzerce na 70ti servrech
 • Párování nabídky a poptávky

 

Dodržování postupů a etických norem

Hájíme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně bezrizikového toku finančních prostředků. Z dlouholeté praxe známe osvědčené postupy, které zaručí spolehlivý průběh obchodu. Veškeré smluvní dokumenty nám vyhotovují odborníci s právním vzděláním. Zároveň jsme členy Realitní komory ČR, která je profesní organizací sdružující makléře v celé ČR a dbá na striktní dodržování veškerých etických hodnot v obchodní praxi. Pro naše makléře je Etický kodex soubor hodnot a systém práce, kterými se každodenně řídíme.

 • Bezpečnost realitních obchodů
 • Dodržování Etického kodexu
 • Jsme členy Realitní komory ČR

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT