Dana Filipiová

Při zakoupení bytové jednotky probíhalo jednání v realitní kanceláři vždy v příjemné atmosféře a dohodnutá pravidla byla respektována. Jednání s panem Vališem je na férové a solidní úrovni, což velice oceňuji. K řešení případných problémů se staví čelem a dokáže vše s přehledem vyřešit. Veškeré požadavky, které jsem měla, byly akceptovány, a proto mohu spolupráci s ním jedině doporučit. Myslím si, že ne každá realitní kancelář je tak spolehlivá, jako tato.

Mgr. Martina Vokurková Chocová Zakladatelka Open English a autorka online kurzu angličtiny pro děti CoolBeans(R) www.open-english-beroun.cz www.coolbeans.cz

Na pana Pavla Vališe jsem se obrátila několikrát, jako prodávající i jako kupující a v obou případech jsem byla moc spokojená. Sama jsem se snažila prodat nemovitost několit let, bez úspěchu. Poté, co jsem mu všechny podklady (a starosti) předala, mohla jsem se v klidu věnovat svojí práci. O vše se postaral (prohlídky, smlouvy, advokátní úschova, schůzky) na profesionální úrovni a přitom s lidským přístupem. Velmi jsem oceňovala také umění přizpůsobit se situaci a okolnostem při stanovení ceny. Jeho přístup, znalosti trhu a jednání mohu jedině doporučit a sama se na něho budu obracet i dál.

Michal Martásek

Naprostá spokojenost ze zprostředkování prodeje nemovitosti u p. Vališe. Jako úplný laik jsem se mu v podstatě úplně svěřil a udělal jsem dobře. Prodej proběhl rychle, naprosto bez problémů a vždy bylo na vše spolehnutí. Navíc nám ještě zprostředkoval setkání s budoucím zhotovitelem našeho rodinného domu. Ještě jednou moc díky a pokud by to bylo znovu potřeba, bez rozmyšlení vím na koho se obrátit.

Klára Kumperová

Chtěla bych ještě jednou poděkovat p.Vališovi díky němu máme úžasný pozemek a nádherný domeček. Ve všem nám poradil včetně stavební firmy která nám dům postavila. Pořád na vše dohlížel, než nám stavební firma dům předala. Kompletně zařídil celé financování jak pozemku tak i stavby domu. Pan Vališ je opravdu 100% realitní poctivý makléř. Můžu jen a jen doporučit.

Eduard Karmazín

Když jsem se rozhodl odstěhovat pryč z města, byl výběr pozemku prvním a nejdůležitějším krokem. Obrátil jsem se proto s poptávkou na RSH BEROUN a po sdělení několika parametrů jsem dostal nabídku přesně podle mých představ. Pokud jde o jednání s makléřem, nejvíce oceňuji jeho bohaté zkušenosti a perfektní orientaci ve světě realit. Díky tomu jsem dostal všechny podklady pro banku i pro úřady ve 100% pořádku a převod pozemku mohl proběhnout podle plánu. Děkuji!

Michal Hájek

Přes tohoto makléře mám koupený byt. Pan Vališ je velice ochotný, vše spojené s koupí bytu, včetně možnosti financování, mi do podrobna vysvětlil a jeho jednáním a přístupem se podařilo obě akce v krátkém čase bez problému zrealizovat.

Iveta Myslivečková

Tímto děkuji výbornému makléři za pomoc s prodejem mého RD. Jeho přístup je velmi profesionální a splňuje nadrámec to, co by makléř měl. Rozhodně doporučuji!

Manželé Hirschbrichovi

Byli jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami.

Jarka Pechová

Nejlepší, nejspolehlivější, seriózní a spolehlivý člověk co jsem kdy poznala... Známe se 20 let a pokaždé, v oblasti prodeje či koupě nemovitostí, tak jedině Pavel Vališ. Celá naše rodina spojená jen a jen s Vámi. Dávám ruku do ohně za tohoto člověka

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT