Podyreal POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 098 218
kubik@reality11.cz
Nákupní 1463
Jesenice 252 42
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Martin Kubík
777 098 218
kubik@reality11.cz

Klára Nikol Blahutová
Realitní specialista
732 854 853
blahutova@reality11.cz

Majitel realitní kanceláře

Pody real s.r.o.
K lesu 345/10
Praha 12 - Kamýk 142 00

zastoupena: Martin Kubík
IČ: 02092441
DIČ: CZ02092441

Tato kancelář reality11.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Při prodeji bytu jsem spolupracoval s paní Dagmar Sobotkou a měl jsem určité obavy, neboť o realitních makléřích se toho napovídalo hodně a ne vždy hezkého. Avšak jednání bylo natolik úžasné, že si nemohu odpustit napsat krátké zhodnocení spolupráce. Především musím vyzdvihnout její nesmírně lidský přístup, následnou profesionalitu a úžasnou korektnost v jednání. Co jsme si domluvili, tak do posledního bodu dodržela. Uskutečnila za mne veškerá jednání na vysoké úrovni a s výborným výsledkem. Celý proces prodeje bytu, počínaje velmi odvážným oceněním nemovitosti, přes zajištění vizuální prezentace až po nalezení kupujícího, podpis smlouvy a konečný hladký vzájemný převod finančních prostředků a vlastnických práv proběhl prakticky bez jakékoliv mé osobní účasti s výjimkou samozřejmě několika podpisů ☺. Prostě servis business třídy. I po ukončení prodeje vás paní Sobotková neopustí a je vždy připravena dohlédnout a zajistit provedení dříve dohodnutých činností. Moje velké poděkování. Bronislav Z.

Bronislav Zrubecký

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Zdeněk Elich

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat i Klárce za perfektní přípravu na focení, dále za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahámová

Více hodnoceníNaše reference

Pronájem bytu 3+kk 83 m2 4. patro

27 000 Kč

Pronájem bytu 3+kk 93 m2 1. patro

20 000 Kč

Pronájem obchodního prostoru 144 m2, sklad, kancelář, zázemí, Obchodní zóna Jesenice u Prahy

Moderní byt 1+kk s balkonem 35 m2, Ul. Modenská , Praha 10, Horní Měcholupy

9 000 Kč

Pronájem bytu 5+kk, 105 m2

27 000 Kč

Zcela nový byt 3+kk 119 m2 s terasou 15 m2, garážové stání, sklep. Jesenice u Prahy

8 871 146 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací