Podyreal POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

777 098 218
kubik@reality11.cz
Nákupní 1463
Jesenice 252 42
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Martin Kubík
777 098 218
kubik@reality11.cz

Klára Nikol Blahutová
Realitní specialista
732 854 853
blahutova@reality11.cz

Získaná ocenění

2023:kancelář měsíce ledna, února

2022:kancelář měsíce ledna, února, března, června, srpna, září, října, listopadu, prosince

2021:kancelář měsíce ledna, dubna, června, září, listopadu, prosince

2020:kancelář měsíce července, srpna, září, října, prosince

2019:kancelář měsíce ledna, února, dubna, června, července, října

2018:kancelář měsíce ledna, června, září, listopadu

2017:kancelář měsíce září, října

Majitel realitní kanceláře

Pody real s.r.o.
K lesu 345/10
Praha 12 - Kamýk 142 00

zastoupena: Martin Kubík
IČ: 02092441
DIČ: CZ02092441

Tato kancelář reality11.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Při prodeji bytu jsem spolupracoval s paní Dagmar Sobotkou a měl jsem určité obavy, neboť o realitních makléřích se toho napovídalo hodně a ne vždy hezkého. Avšak jednání bylo natolik úžasné, že si nemohu odpustit napsat krátké zhodnocení spolupráce. Především musím vyzdvihnout její nesmírně lidský přístup, následnou profesionalitu a úžasnou korektnost v jednání. Co jsme si domluvili, tak do posledního bodu dodržela. Uskutečnila za mne veškerá jednání na vysoké úrovni a s výborným výsledkem. Celý proces prodeje bytu, počínaje velmi odvážným oceněním nemovitosti, přes zajištění vizuální prezentace až po nalezení kupujícího, podpis smlouvy a konečný hladký vzájemný převod finančních prostředků a vlastnických práv proběhl prakticky bez jakékoliv mé osobní účasti s výjimkou samozřejmě několika podpisů ☺. Prostě servis business třídy. I po ukončení prodeje vás paní Sobotková neopustí a je vždy připravena dohlédnout a zajistit provedení dříve dohodnutých činností. Moje velké poděkování. Bronislav Z.

Bronislav Zrubecký

Děkuji za skvěle odvedenou práci od A do Z. Ocenil bych v dnešní době na realitním trhu velkou přehlednost a umění zajistit správnou cenu ke spokojenosti všech stran. Takže doporučení z mé strany určitě kladné a díky ještě jednou za práci pane Kubík a věřím do budoucna, že zase něco vymyslíme. Hodně zdaru Vám a díky.

Zdeněk Elich

Martine, moc děkuji za prodej nemovitosti! Oceňuji velké nadšení pro práci realitního makléře, optimismus, i při situacích, které optimisticky nevypadaly. Je třeba poděkovat i Klárce za perfektní přípravu na focení, dále za úžasné video, které nám zůstane jako památka na byt, kde jsme strávili řadu let. Díky panu makléři všechno proběhlo v naprosté pohodě a bez problémů a mohu jen a jen doporučit. Přeji hodně štěstí v další práci!

Martina Abrahámová

Více hodnoceníNaše reference

Pronájem nebytového prostoru 40 m2 v obchodní zoně, Jesenice u Prahy

Pronájem bytu 2+kk s balkonem 57 m2, sklep, garážové stání, Praha Hostivař

Pozemek 1411 m2, Dolní Lomnice - Kunice

Pronájem slunného bytu 2+kk 56 m2 s balkonem a parkováním, V Zeleném údolí, Praha 4 Kunratice

Prodej bytu 3+1 s balkonem 60 m2, sklep. Ul. Chomutovská, Jirkov

Pronájem nebytového prostoru 22 m2 v pasáži obchodního centra, Jesenice u PrahyNastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT