Pod křídly zkušených

Podyreal

Kontakt

Kodaňská 1441/46, Praha 101 00
konzultace po telefonické dohodě

mobilní telefon: 777 098 218
kubik@reality11.cz
počet nabídek: 54

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře

Pody real s.r.o.
zastoupena: Martin Kubík

Sidlo:
K lesu 345/10
Praha 12 - Kamýk 142 00
IČ: 02092441
DIČ: CZ02092441

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 215456

Tato kancelář Reality 11 je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Jsme Vám k dipozici nejen ve Vršovicích.

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Pronájem bytu, Teplice, 1+1, 52 m2

Reality 11 Vám zprostředkují Pronájem družstevního bytu 1+1,52 m²,v 3.patře,Teplice, blízko centra, ul. Americká.Byt je v cihlovém domě, prostorný..

3 500 Kč za měsíc+popl. 3900Kč, +převod elektřiny a plynu na podnajemce

Prodej bytu, Neratovice, 2+1, 55 m2

Reality 11 Vám zprostředkují Prodej bytu 2+1/L, Osobní vlastnictví , byt je 52 m² + Lodžie (3 m²) v Neratovicích v 6. patře z 11. Byt je po rekonstrukci,..

2 100 000 Kč +popl. 3500Kč, +provize RK

Pronájem komerčního objektu, Praha - Horní Měcholupy, Kanceláře, 200 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem 200 m² prostor v administrativní budově začleněné do zástavby Prahy 10, v Horních Měcholupech. K dispozici..

220 Kč za m2/měsícplus DPH

Pronájem komerčního objektu, Praha - Horní Měcholupy, Kanceláře, 15 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem malé kanceláře o ploše 15 m² ve 3. poschodí administrativní budovy začleněné do zástavby Prahy 10,..

220 Kč za m2/měsícplus DPH

Prodej bytu, Praha - Stodůlky, 3+kk, 77 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodeji bytu 3+kk s lodžii , osobní vlastnictví, u metra Lužiny v cihlové novostavbě, 7. patřo z 10, k bytu přísluší..

5 920 000 Kč včetně právního servisu

Další

Naše reference

Pronájem, byt 1+kk 25 m2, Praha 10 - Hostivař, ul. Hornoměcholupská

10 500 Kč

Prodej, byt 3+1/L 65 m2, OV, Praha 9 - Prosek ul. Novoborská

3 800 000 Kč

Prodej, byt 3+1 / L 71 m2, DV, Praha 8 - Střížkov, ul. Černého

3 490 000 Kč

Prodej, byt 1+kk, 32 m2 OV, Po rekonsrukci, Praha 10 - Vršovice. ul. Oblouková

1 999 999 Kč

Prodej, byt 3+1/B 71,4 m2, OV, Praha 9 - Prosek. ul. Kytlická

3 190 000 Kč

Prodej, byt 3+1, Praha 5, Smíchov

4 900 000 Kč

Doporučení

S panem Kubíkem jsme prodávali dvě nemovitosti a obě transakce proběhly bez problémů. Především jsme ocenili jeho profesionální přístup a solidní jednání. Rádi jej doporučíme dál.

M. Svěráková

Koupě bytu proběhla díky panu Kubíkovi zcela bez problému. Velmi oceňuji jeho profesionální jednání a jako makléře ho ráda doporučím i svým přátelům.

I. Krčmářová

Mohu jedině doporučit. Pan Kubík je profesionál na svém místě. Vše Vám podrobně vysvětlí... detaily, náležitosti a další postup, snaží se max vyjít vstříc se vším k Vaší spokojenosti a žádné zbytečné protahování. Děkuji moc za jeho profesionální přístup a pomoc.

Petra Pospíchalová

Pana Kubíka mohu jen doporučit. Koupě bytu proběhla přesně dle očekávání. Vše mělo svůj řád a splňovalo maximálně požadavky náročného klienta. Do budoucna doporučím nejen známým, ale i využiji dalších služeb, například při pronájmu nemovitosti. Ještě jednou moc děkujeme za velice kvalitně odvedené služby a Váš profesionální přístup.

Michal Schenk

Panu Kubíkovi děkuji za skvělou spolupráci. Byt jsme měli obratem pronajatý. Oceňuji milé a vstřícné jednání. Děkuji

Eva Růžičková

ahoj tati, jsi ten nejlepsi pronajimac bitu z cele galaxie mam te rad a verim v tebe s pozdravem tvuj sin filip

filip kubik

S panem Kubíkem jsem velmi spokojená, vyšel se vším vstříct, dohoda skvělá :) Děkuji Vám

Hana

Pan makléř Kubík nás jako jediný přesvědčil, že při pronájmu či prodeji nemovitosti postačí pouze jeden, avšak velmi schopný, solidní a zodpovědný realitní makléř.S panem Kubíkem jsme dlouhodobě velmi spokojeni. Vážíme si jeho profesionality a skutečnosti, že vždy dokázal v krátkém čase naši nemovitost pronajmout, či prodat. K panu Kubíkovi máme absolutní důvěru. Myslíme si, že jeho přístup ke klientovi je nad rámec jeho běžných pracovních povinností.

Iveta Kratochvílová

Vždy mně potěší, když někdo naplní mou představu o dokonalé práci. Pan Kubík pro nás zařizoval více věcí, pronájem, pak prodej bytu a zároveň následně koupi domu a nikdy jsme neměli sebemenší problém, ba naopak. Pronájem byl na první dobrou pronajat, byt prodán na třetí prohlídce, s koupí domu za nás vše zařídil, včetně úhrady daně, stačilo jen podepsat. To je v tomto oboru nevídané. Určitě budeme spolupracovat i nadále. Rychlost, kvalita a víc než profesionální přístup. To jsou atributy jeho práce. Rozhodně doporučuji a za vše děkuji. Jan Handl

Mgr. Jan Handl

Děkujeme za perfektní spolupráci. Je vynikající potkat profesionála, jako jste Vy. Myslím, že jen díky Vám se podařilo, že se koupě bytu nakonec uskutečnila.

MUDr. Drahomíra Mišeková

S panem makléřem Kubíkem jsem dlouhodobě velice spokojena. Je spolehlivý, rychlý, jedná férově, umí poradit a své práci opravdu rozumí. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Monika Kriegsmanová

Pan Kubík je rychlý a spolehlivý prodejce. Během několika dní našel vhodného nájemce bytu. Uzavření smlouvy, předání bytu, vše proběhlo rychle a odborně. Velmi dobrá práce, pane Kubík! Děkuji.

Petr Rous

Služby pana makléře Kubíka /a to na základě své velice dobré zkušennosti při prodeji svého pozemku/mohu doporučit. Jedná se o člověka s vysoce postavenými profesními i lidskými kvalitami, který odvádí zodpovědě svoji práci, ke spokojennosti svých klientů, což vyplývá i z mé trpké zkušennosti v jednámí s jinými makléři od jiných realitních firem.

MUDr. Blanka Kykalová


Napište nám
Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.