Veronika Prokešová

Česká Lípa v Libereckém kraji Certifikovaný makléř
604 625 233
prokesova@reality11.cz
Klášterní 465/13
Česká Lípa 470 01
Českolipsko
Číslo účtu pro složení záloh
275901334 / 0300
Československá obchodní banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Veronika Prokešová je zástupcem společnosti Reality Českolipska s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 03636496.

Hodnocení klientů

Paní Prokešová nám zajistili rychlý pronájem kanceláře pro naši organizaci. Perfektní spolupráce, profesionální přístup. Takže za naši organizaci doporučujeme pouze a jen paní Prokešovou. Je velmi obětavá, spolehlivá a dokonce i trpělivá. Je to prostě makléř jak se patří. M. Šimánek, ředitel organizace

Martin Šimánek

Paní Prokešová zajistila velmi rychlí prodej bytu s minimální účastí stran, zejména při zajištění převodu družstevního podílu na osobní vlastnictví, což je u bytového družstva Liberec složitý proces. Děkujeme.

Řehovi

Díky profesionálnímu přístupu a ochotě mám bydlení pro mě a mého syna...jěště jednou moc děkuji.Všem doporučuji paní Prokešovou :) je to člověk na svém místě.Svoboda

Luboš Svoboda

Více hodnocení

Moje reference

Prodej bytu 2+kk Zhořelecká 42 m2

Nájem bytu 2kk+L 40m2

Nájem bytu 2+kk 34m2

Prodej hrubé stavby s pozemkem 2443 m2

Prodej domu - hrubé stavby 166m2 s pozemkem 4035m2

Prodej dvougeneračního domu s pozemkem 1144m2

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT