Pod křídly zkušených

Promon

Kontakt

Václavské náměstí 806/62, Praha 1 110 00
konzultace po telefonické dohodě

mobilní telefon: 778 034 300
prochova@reality11.cz
počet nabídek: 32

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře

Promon reality s.r.o.
zastoupena: Monika Prochová

Sidlo:
Václavské náměstí 806/62
Praha 1 - Nové Město 110 00
IČ: 03453553
DIČ: CZ03453553

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 231971

Tato kancelář Reality 11 je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Praha - Vršovice, 4+1, 119 m2

Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji nebyt. prostory, 119m² na Praze 10 - Vršovice, ul.Jerevanská. Prostory se nacházejí v 1.NP cihlového domu...

49 000 Kč za m2

Prodej komerčního objektu, Praha - Vršovice, Kanceláře, 119 m2

Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji nebytové prostory-kanceláře, 119m² na Praze 10 - Vršovice, ul.Jerevanská. Neb.prostory se nacházejí v..

49 000 Kč za m2

Pronájem bytu, Praha - Hostivař, 2+kk, 40 m2

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem bytu 2+kk, 40 m², v ulici Dolnoměcholupská na Praze 10 - Hostivař se zahrádkou ke společnému užívání..

12 000 Kč za měsícPoplatky 1.500,-

Prodej bytu, Praha - Karlín, 3+kk, 75 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 3+kk o výměře 75,5 m² s lodžií 4,6 m² a 5 m². Byt se nachází ve 5. nadzemním podlaží exkluzivní..

8 100 000 Kč

Prodej bytu, Praha - Karlín, 3+kk, 78 m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej bytu 3+kk o výměře 78,8 m² s lodžií 4,9 m². Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží exkluzivní novostavby..

8 300 000 Kč

Další

Naše reference

Prodej nebytového prostoru 19,21m2, ul.Husníkova, Praha 5 - Stodůlky

290 000 Kč

Pronájem bytu 2+kk/terasa, 53 m2, ul. Přemyslovská, P3-Žižkov, 6.NP, OV, cihla

10 000 Kč

Pronájem byt 3+Kk, 86m2, ul. Láskova, Praha 4 - Chodov

17 500 Kč

Byt 2+kk/L, 50 m2, ul. Pivovarnická, Praha 8 - Libeň

2 490 000 Kč

Pronájem zahradního domku 1+kk, 19m2, ul. Dolnocholupická, Praha 4 - Modřany

7 500 Kč

pronájem bytu 2+kk, ul.Kloubkova, Praha 10

9 500 Kč

Doporučení

Ráda bych se podělila o naše zkušenosti s prací Realitní Makléřky paní Moniky Prochové. Ne bezdůvodně uvádím její profesní zařazení s velkými písmeny. Máme k tomu důvod, protože jsme se poprvé setkali s tak profesionálním přístupem, obětavostí a schopností řešit veškeré problémy, které jsou většinou spojené s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Vřele doporučujeme všem, kteří hledají seriózní realitní kancelář, aby se s důvěrou obrátili na paní Moniku Prochovou.

Marie a Pavel Horsákovi

Ráda bych se podělila o naše zkušenosti s prací Realitní Makléřky paní Moniky Prochové. Ne bezdůvodně uvádím její profesní zařazení s velkými písmeny. Máme k tomu důvod, protože jsme se poprvé setkali s tak profesionálním přístupem, obětavostí a schopností řešit veškeré problémy, které jsou většinou spojené s prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Vřele doporučujeme všem, kteří hledají seriózní realitní kancelář, aby se s důvěrou obrátili na paní Moniku Prochovou.

Marie a Pavel Horsákovi

Při koupi nemovitosti na sídlišti Nové Butovice jsme se slečnou Vichtovou neměli problém. Cokoliv výborně vysvětleno a vždycky se našla odpověď na každou otázku. Výborná zkušenost. Určitě můžu doporučit

Pavel Hamata

Prostřednictvím slečny Vichtové jsem jednu nemovitost prodával a jednu opakovaně pronajímal. Vše vždy proběhlo naprosto hladce, bezproblémově a nad očekávání rychle. Musím vysoce ocenit profesionalitu makléřky, její ochotu, flexibilitu, vstřícnost a spolehlivost. O nic jsem se nemusel starat, vše zařídila, od jednání s potencionálními kupci, přes přípravu kupní smlouvy, až po závěrečné jednání s úřady. Byl jsem naprosto spokojen a proto slečnu Vichtovou mohu plně doporučit.

Pavel ŠIKÝŘ

jsem prodal byt pres pani Vychtova , a bylo moc profesionalne chovani a rycglost a uzasna prace , od prvni den bylo vedet jak postara na vse detajly, byt bylo prodano v kratkou doba ze jsem ani necekal .a vse poridila na katastralni nemovitosti i u pravnika i vsetko proste uzasna .

Ahmad Ibrahim

Potřebovala jsem prodat starý kamenný domeček s velkou zahradou ve kterém jsme s manželem bydleli a současně koupit byt aby jsme měli střechu nad hlavou. Kolega mi doporučil paní Moniku, že je v realitách nejlepší, a že mi určitě pomůže. Moc jsem tomu nevěřila, ale svěřila jsem se do rukou Moniky a udělala jsem dobře. Do půl roku jsme skutečně bydleli v novém bytě a domeček má novou majitelku. Problémů a komplikací se vyskytlo poměrně dost. Kdo někdy prodával nebo kupoval nemovitost, určitě ví o čem mluvím. Monika všechny, pro mně neřešitelné, překážky řešila s naprostým klidem a profesionalitou. Za čas jsem potřebovala prodat zemědělskou půdu. Neváhala jsem a okamžitě kontaktovala Moniku. Vše opět s lehkostí zvládla ke spokojenosti všech. Paní Moniku mohu s klidným srdcem doporučit, je v oboru opravdu nejlepší.

Ivana Hoffmanová

"Už máte prodaný byt?" -zeptala se kolegyně. "Nemám" - odpověděl jsem. "A to já domeček už mám prodaný" - pochlubila se. "To mě zajímá, povídejte," ... Realitní agent mi prodává byt skoro rok a pořád nic..- vynořila se informace v moji hlavě. "Dostala jsem doporučení, zatelefonovala, domluvila schůzku a baráček mám prodaný" okomentovala kolegyně. "Žádné starosti...všechno paní Monika vyřídí." mi sdělovala kolegyně. Když mi za čtrnáct dnů kolegyně řekla, že jde k advokátovi podepsat smlouvy, moje pochybnosti se rozplynuly. "Dejte mi na paní Moniku telefon" - prosím. "Tak si pište..." dál povídala kolegyně. Já zatelefonoval, s paní Monikou se setkal, domluvili podrobnosti o prodeji bytu, průběžně komunikovali a za tři měsíce jsme s novým majitelem bytu u advokáta podepisovali smlouvy. Z moji strany spokojenost. Dávám hodnocení pěti hvězdiček.

Ján Bolek

S prací paní Prochové jsem byla nadmíru spokojená nejen pro její profesionální přístup, ale i pro její lidskost. Domeček jsem si přála celý život a intenzivně jsem ho hledala cca 5 let. Poznala jsem hodně realitních agentů, s jednou realitkou jsem se musela i soudit, neboť prodali dům, na který jsem již složila zálohu. Teprve paní Prochová mi splnila mé přání. Přestože jsem měla hodně starostí s vyřizováním hypotéky, vyšla mi vstříc, trpělivě mi se vším pomohla, připravila veškeré dokumenty a vše nakonec proběhlo bez jediného problému. Konečně mám sůj domov :-) Díky za koretnost, profesionalitu a lidskost.

Monika Hronová


Napište nám
Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.